Jump to content

rapidshare de premium limiti

trmicrosoft

Recommended Posts

rapidshare premium üyeliğimiz olmasına rağmen 5 günde 25 gb dosya indirdiniz limitinizi aştınız diyor .. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum

yaklaşık 1,5 yıldır Prm. üyeliğim var

evet.. 5 gün içerisinde toplam 25gb lık download yapabiliyorsun

eskiden 20gb idi.. arttırdılar

şimdi şöyle bir problem var

bunu onlarla çok konuşup yazıştım ama çözüm bulamadılar

flashget e linkleri ekledin.. zaman içerisinde.. bu linklerden bazıları ölüyor ise.. download edemesen bile sana bunları indirmiş gibi muamele görüyorsun..bazende.. daha fazla limit de gidiyor. nasıl oluyor anlamıyorum

flashget kullanıyorum ben

bunu defaatle yazdım

elimdeki linkleri .. dosya boyutlarını vs herşeyi anlattım ama.. çözüm yok.

adamlara şunu da sordum

256kb lik adls ile günlük siz ne kadar indirebilirsiniz.. ?

matematiğini de yazıp gönderdim..

ama bana cerilen cevap sitedeki hazır mesajlardan oldu

yani.. indirmeye başlamadan önce linklerinizin ölü olup olmadığını kontrol ediniz..

selamlar

Premium hesabının olması sınırsız dosya indirebileceksin anlamına gelmiyor. 5 gün içinde 25GB'lık limiti aşarsan ertesi gün biraz kendine gelir. Toptan sıfırlanmaz 5 gün dosya indirmezsen 0 olur. Örneğin senin hesabın yarın 20GB civarında bir şey olur. :):D

Edit: Premium hesapla daha hızlı dosya çekme avantajı var ayrıca kendi hesabına şikayet gelmediği sürece silinmeyecek dosyalar yükleyebilirsin. Yani ölü link gibi bir derdin olmaz.

ek olarak flashgetle indiriyorsun mesela bağlantı sayısı kaç ise o kadar fazla yiyor rapidshare o sınırı ....yanlışsa düzeltilsin bu bilgi.fakat google da users rapidshare.com diye ararsın bulduklarını hesabından eklersin...bi dahaki güne hızlı bi düşüş oluyor sınırda...indirmeye devam...

arkadaşlar premıum lu rapid kullnıcılarına sınırsız download imkanı verilse sonra rapidshare serverlarını aklınıza bi getirin enkazdan başka bir şey olmaz :) bana kalırsa güvenlik amaçlı server koruması bu yaptıkları mantıklıda ... saygılar..

rapidden flashget ile bir dosya indirmek istediğinizde standart olarak gelen 2 parçaya bölme işlemini 1 parça olarak seçin rapid bu 2 veya daha üstünü ayrı ayrı bağlatılar sanıp kotadan daha fazla harcıyor eskiden bende öyle yapıyordum kota normalden daha fazla gidiyordu. şimdi bağlantı parçasını 1 yaptım ve herşey düzeldi kaç gb indiryorsanız o kadar kotanızdan gidiyor....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...