Jump to content

Lg G3 32gb+garanti+ekstralar+kutulu+faturali

yasak_ask
 Share

Recommended Posts

IMG_20170131_192030.jpg

32GB-3GB RAM.FULL KUTULU VE AKSESUARLI ÜRÜN. GARANTİ 03.08.2017 YE KADAR MEVCUTTUR. İTHALATÇI FİRMA GARANTİLİ.İNTELLİCELL SERVİSİ BAKIYOR.

KOZMETİK OLARAK 10 ÜZERİNDEN 9.5 ALIR.ÇOK ÇOK TEMİZ.EŞ'E DOST'A GİDECEK TÜRDEN

3 ADET BATARYA GÖNDERİLECEK. KENDİ BATARYASI HARİÇ 2 YEDEK BATARYA.AZ KULLANILDI BATARYALAR

ŞARJ DOCK'U HEM TELEFONU HEMDE BATARYAYI AYNI ANDA VEYA AYRI AYRI ŞARJ EDEBİLİYOR

3 SERT PLASTİK KILIF 1 YUMUŞAK SİLİKON KILIF YANINDA GÖNDERİLECEK. 3 SERT OLANLAR KULLANILMADI.

1 ADET ALÜMİNYUM BUMPER ÇERÇEVE SIFIR GÖNDERİLECEK

3 ADET EKRAN KORUYUCU JELATİN GÖNDERİLECEK(İNCE JELATİN)

AÇIK ARTTIRMA YOLUYLA SATILIKTIR

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-garanti-ekstralar-kutulu-faturali-264582412

Edited by yasak_ask

Telefonu görmek incelemek test etmek isteyen arkadaşlar gelip İstanbul / Bahçelievlerde istediği kadar rahatça test edip kurcalayabilir. Forumda beni yakınen tanıyan arkadaşlar mevcut. Alışveriş yaptığım da oldu. Ayrıca gittigidiyor sitesini tercih etmemin sebebi güven konusunda akıllarda soru kalmasın diyedir :)

14 saat önce, yasak_ask yazdı:

Telefonu görmek incelemek test etmek isteyen arkadaşlar gelip İstanbul / Bahçelievlerde istediği kadar rahatça test edip kurcalayabilir. Forumda beni yakınen tanıyan arkadaşlar mevcut. Alışveriş yaptığım da oldu. Ayrıca gittigidiyor sitesini tercih etmemin sebebi güven konusunda akıllarda soru kalmasın diyedir :)

Asıl gittigidiyor akıllarda soru işareti bırakıyor gittigidiyorda çok dolandırıcılık vakasıyla karşılaştım kitap aldık boş dvd geldi telefon kılıfı aldık naylon poşet çıktı bir başka ahbapta büyük bir ürün aldı fakat ürün ayıplı çıktı bunla alakalı bilgi verilmemiş orda iade etti gittigidiyor parayı tek seferde değil parça parça gönderdi 100 tl gibi parayı almak için 1,5 ay oldu hala uğraşıyor tüm bunlar olmuşken ve bunlar yakınen tanıdıklarımın yaşadıklarıdır.Kısadan hisse gittigidiyor gibi bir siteye asla güvenmiyorum.

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1

17 saat önce, yasak_ask yazdı:

Ben istanbul'da değilim almayayımm mı yani :) Gittigidiyorda ilanınızı gördüm, sonra burada görünce o konuya değinmek istedim. Arkadaşın da dediği gibi hile hurda çok bizim memlekette, imei gidiktir, wifi çalışmıyodur, ekranda leke vardır vb. gibi sorunlarla karşılaşmamak için alıcılar detaylı resimi olan ürünleri tercih ediyor. Ayrıca gittigidiyorda izlemeye almıştım telefonu.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...