Jump to content

Shell32.dll sorunu

FASAK

Recommended Posts

Arkadaşlar 1 haftadır bu soruna uğraşıyorum haal bir çözüm bulamadım.

Vista inspirattan aldığım shell32.dll dosyasını cab halince xp cd me attım.ikonlar çalışıyor,fakat cd roma bir cd taktığımda simgesi ve adı görünmüyor.aynı kalıyor,birde ilk kurulumda takılan ilk usb aygıtı için 3-4 dk bekliyorum,bu esnada arkaplanda services.exe adlı bir klasör %90 civarında bellek harcayarak çalışıyor.3 dk sonunda normale dönüyor.Shel32.dll yi entegre etmediğimde bu sorunlarla karşılaşmıyorum,bu yüzden sorunun bu dosyada olduğundan eminim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Arkadaşlar 1 haftadır bu soruna uğraşıyorum haal bir çözüm bulamadım.

Vista inspirattan aldığım shell32.dll dosyasını cab halince xp cd me attım.ikonlar çalışıyor,fakat cd roma bir cd taktığımda simgesi ve adı görünmüyor.aynı kalıyor,birde ilk kurulumda takılan ilk usb aygıtı için 3-4 dk bekliyorum,bu esnada arkaplanda services.exe adlı bir klasör %90 civarında bellek harcayarak çalışıyor.3 dk sonunda normale dönüyor.Shel32.dll yi entegre etmediğimde bu sorunlarla karşılaşmıyorum,bu yüzden sorunun bu dosyada olduğundan eminim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Arkadaşım bende shell32.dll dosyasını değiştirdim..ama bir sorun yok.benim kulandığım vista transformation pack 7.0.2 nin.bunu dene istersen cd nin ikonu görüne bilmesi için içinde autorun inf dosyası ve bunun içine adı yazılmış bir ikon olmalı.ozaman ikonu görünür.cd nizin otomatik açılmaması da belki sorun yapabilir.Aşağıdaki yazıyı notepad akopyala ve adını Autorun ,uzantısını ise inf koy.sonra bir cd yazdırdığında bunu cd nin içine at.User adlı(ikonun adı farklı olabilir.ama autorundaki ile aynı olmalı) bir ikonuda içine at ve yazdır.cd nizin bu ikonla görünecektir

[autorun]

icon="User.ico"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...