Jump to content

Xp'ler ve Keyloggerlar

erdemm

Recommended Posts

Bu sorucağım sorunun TNC XP ile alakası yoktur.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi artık piyasada bir sürü edit xp var. bu xp lerin içine keylogger veya trojan gibi şeyler kondukları söyleniyor.. peki bunu nasıl anlarız. ( bu dediğim trojan ve keyloggerlar microsoftunkiler değil xp yi editleyen kişinin koyabileceği olanlarladan bahsediyorum.) bu konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler. ;)

Kaspersky'nin bulamadığı keylogger yok gibi( benim denediklerimin hepsini buldu.) . Güvenmediğiniz yerde bir kere kurup deneyin.

Çünkü keylogu başka şekilde bulmak samanlıkta iğne aramaya benzeyebilir.

peki bizim cd ye yazdırdığımız .iso yu ilk önce taratsak oda bi çözüm olur mu? yani böyle keyloggerlar illa windows yüklendikten sonra mı açığa çıkıyorlar?

• Administrator

peki bizim cd ye yazdırdığımız .iso yu ilk önce taratsak oda bi çözüm olur mu? yani böyle keyloggerlar illa windows yüklendikten sonra mı açığa çıkıyorlar?

Belki adam internetten download ettirecek? Bilemezsin ki?

• 8 ay sonra...
Belki adam internetten download ettirecek? Bilemezsin ki?

evet internetten download ettirmesi çok çok yüksek bir ihtimal ve genelliklede öyle oluyor.

FAKAAAATTT =

ya ROOTkit varsa (bilmeyenler öğrenmek isteyenler detaylı dökümanlar nette mevcut ) biz hala trojan spy v.s. v.s. bunlarla uğraşıyoruz. yani abesle iştigal derler buna ... kırılmaca yok

:):(:(:):)

----http://www.olympos.org/belgeler/malware/sanallastirilmis-rootkitler-virtualized-rootkits-93383.html-----

eğer link vermem yanlışsa özüe dilerim şimdiden

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...