Jump to content

ek hardiski pc ye nasıl baglarım

arslantay

Recommended Posts

Yanlız kasadaki güç kaynağı yeterli gelir mi dikkat et.Ayrıca ikisini alt alta gelince bu sıcaklarda aşırı ısınma olabilir.Sizin yerinizde olsam -ki ben yaptım- harici hardisk kutusu alırım.Usb üzerinden sistemime bağlarım.

İstediğiniz zaman takar istediğiniz zaman çıkarırsınız .Böylece kasanızdaki güç kaynağını zorlamamış olursunuz.Kasaya bağladığımda benim kinde windows açıldıktan 1-2 dakika içinde donma meydana geliyordu.harici hardisk kutusu ile işi çözdüm.Umarım yardımcı olmuşumdur.Saygılarımla

Harici HDD kutusu alacaksanız Everest HDC-119 tavsiye ederim. Tamamen Soğutucu yüzeyle kaplı. Ancak uzun süreli çalışmalarda ısınma sorunu ortaya çıkıyor eğer ki imkanınız varsa onun üzerine bir kaç delik ve 10 YTL 'ye alabileceğiniz HDD Fanı ile sorununuzu rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca NCP'de ayrı güzellikte bir markadır. Ama dediğim gibi uzun soluklu çalışmalarda ısınma problemi ortaya çıkabiliyor [ 3 Tane 320 GB Seagate + 1 300 GB WD Harici olarak kullanıyorum maalesef ısınma sorununu fanla çözdüm....]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...