Jump to content

Hdd Şifreleme

mta

Recommended Posts

Arkadaşlar Şöyle bir sorunum var:

Bilgisayarımda 2 tane hdd var.

1.80gb Samsung Pata

2.320gb Seagate Sata2.Ve iki Hdd ye ayrı işletim sistemleri kurulu.Ben 320lik Hdd yi şifrelemek istiyorum.Sadece diğer işletim sisteminde gözükmeyecek.Ve bunu diğer işletim sistemine porgram kurmadan nasıl yapabilirim.Yardımlarınızı acil olarak bekliyorum.

Konu önceden sorulmuşsa veya yanlış yerde sorduysam kusuruma bakmayın.

Arkadaşlar Şöyle bir sorunum var:

Bilgisayarımda 2 tane hdd var.

1.80gb Samsung Pata

2.320gb Seagate Sata2.Ve iki Hdd ye ayrı işletim sistemleri kurulu.Ben 320lik Hdd yi şifrelemek istiyorum.Sadece diğer işletim sisteminde gözükmeyecek.Ve bunu diğer işletim sistemine porgram kurmadan nasıl yapabilirim.Yardımlarınızı acil olarak bekliyorum.

Konu önceden sorulmuşsa veya yanlış yerde sorduysam kusuruma bakmayın.

SEVGİLİ DOSTUM BU İŞİ GÖREN (1st Disk Drive Protector 1.5) İSMİNDE PROĞRAM MEVCUT BUNUDA WWW.PHAZEDDL.COM SİTESİNDEN FULL OLARAK İNDİREBİLİRSİN. AYRICA BURADA BULAMAZSAN BANA YAZ GÖNDEREYİM.

SEVGİLİ DOSTUM BU İŞİ GÖREN (1st Disk Drive Protector 1.5) İSMİNDE PROĞRAM MEVCUT BUNUDA WWW.PHAZEDDL.COM SİTESİNDEN FULL OLARAK İNDİREBİLİRSİN. AYRICA BURADA BULAMAZSAN BANA YAZ GÖNDEREYİM.

arkadaşım caps lock tunşuna dikkat ederek yazını yaz yoksa başına kötü şeyler gelebilir. uyarı almadan düzeltirsen iyi olur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...