Jump to content

düzgün çalışan bir photoshop portable yok mu?

spawn

Recommended Posts

arkadaşlar yanlış anlamayın emeğinize son derece saygı duyuyprum fakat şimdiye kadar indirdiğim bütün portable photoshop programları sorunlu. yani bir cs2 9.0 indirdim açılmıyor, başka bir cs2 9.02 indirdim açarken data ile ilgili bir hata veriyor, cs3 indirdim dosyaları çk güzel işliyorum falan ama save etmiyor, öbürü licance expired uyarısı veriyor. acaba benim usb belleğimde mi sorun var dicem ama normal bilgisayardayken de aynı hataları veriyorlar.

acaba böyle sorunları olmayan bir portable photoshop ya da yukarıda bahdettiğim sorunlar için çözümü olan birileri var mı?

arkadaşlar yanlış anlamayın emeğinize son derece saygı duyuyprum fakat şimdiye kadar indirdiğim bütün portable photoshop programları sorunlu. yani bir cs2 9.0 indirdim açılmıyor, başka bir cs2 9.02 indirdim açarken data ile ilgili bir hata veriyor, cs3 indirdim dosyaları çk güzel işliyorum falan ama save etmiyor, öbürü licance expired uyarısı veriyor. acaba benim usb belleğimde mi sorun var dicem ama normal bilgisayardayken de aynı hataları veriyorlar.

acaba böyle sorunları olmayan bir portable photoshop ya da yukarıda bahdettiğim sorunlar için çözümü olan birileri var mı?

Adobe Photoshop CS3

Katılımsız ! Upload Ediliyor.

Please register to see this content.

Pass:www.tnctr.com

Adobe Photoshop CS3

Katılımsız ! Upload Ediliyor.

oh bee sonunda buldu. eline sağlık crazy_ozan. dosyayı klasöre çıkarttım oyle açtım. senin upload ettiğin gib tek dosya halindeyken açılmadı da.

bir şey sorabilir miyim bu katılımsız olayı nedir? yani yüklemeden çalışıyo onu biliyourm ama portable den farkı nedir?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...