Jump to content

Autorun

mehmetuzun

Recommended Posts

Ben hazırladığım sıstemı bittirdim(driver entegre için sk8er_boi ye eteşekürler)

fakat pc mde denediğimde autorun özelliği kayboldu

ben dün bi wirelles adaptör aldım driverını kurmak için cd itaktım otomatik çalısmadı manuel olarak elle setup ı çalıstırdım + ne takarsam takım yıne manuel yapmak zorunda kalıyorum (usb cd/dvd vb)

güncelleştirmeleri entegre ettikten sonra bu oluyor

Arkadaşım bende xp sp2 üzerine 90 nın üzerinde güncelleştirmeyi n-lite programı ile ekledim.Böyle bir sorun olmadı.

Şunu bir dene boot ettiğinden emin olduğun bir xp cd sinin Nero ile nrg uzantılı bir iso kalıbı oluştur.Bu kalıbı

Ultra iso ile aç.Sonra boot etmeyen düzenleme yaptığın xp cd sindeki İ386 ve driver sürücülerinizin kurulum dosyalarını da sürükle bırakla boot özelliği olan nrg uzantılı imaj halindeki xp nin içine at.dosya değişimini onayla.Eğer eklediğin ve orjinal xp de olmayan klasörler de varsa bunu da ekle.kaydedip çık ve yazdırıp dene.Eğer olmazsa arkadaşım hakkını bana helal et.

NOT:Bu yöntemi ben kullanıyorum.Ve xp cd si boot oluyor.Saygılarımla

ben o dediginiz yeri kapatmamıştım ama yine çalışmadı her seyi yaptım onceki katılımsız cd lerimde calışıyordu bu son donemde olanlarda calışmıyor sadece bilgisayarı restart ettigimde menude otomotik kullan var ama kesinlikle cd yi cıkar tak calışmıyor her turlu reg ayarını bile yaptım ama olmadı bende artık vazgeçmek sorunda kaldım birşey engel oluyor o olaya ama sozemedim

ben o dediginiz yeri kapatmamıştım ama yine çalışmadı her seyi yaptım onceki katılımsız cd lerimde calışıyordu bu son donemde olanlarda calışmıyor sadece bilgisayarı restart ettigimde menude otomotik kullan var ama kesinlikle cd yi cıkar tak calışmıyor her turlu reg ayarını bile yaptım ama olmadı bende artık vazgeçmek sorunda kaldım birşey engel oluyor o olaya ama sozemedim

bendede aynı sorun bi çözümü varmı acaba sk8er_boi inin dediğini yapmadım ama yıne otomatik çalsımıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...