Jump to content

Casus Bilgisayar

Bilinchard
 Share

Recommended Posts

• 1 yıl yıl...

istiyen kullanır istemeyen kullanmaz virüsdeyip geçenlere sözüm

paylaşım için teşekkürler bu programı biliyordum

kişi kendi bilgisayarını kontrol edebilecek bir program

sonuçta kişi yokken pc sinde neler yapılmış

gözü kulağı olabilen program olarak görülebilir

bu yüzden antivürüs programları ötebilir

antivürüs programlarında güvenli bölgeye alırsanız bişiy olmaz iyi olur

kullanabilirsiniz

PC bilgisinden yoksun kişiler virüs bu diyor zararlı diyor

virüsleri kontrol edemiyorsan zararlıdır

kontrol edenler için sorun yok

WiN7'nin XP'nin key kırıcılarını tarat bakalım nasıl ötecek antivürüs programın

Arkadaşım ben bunu kuruyorum .tamam sorunsuz çalışıyor. fakat her nedense mail göndermeyi yapmıyor. Hotmail,yahoo, gmail.test mail tamam diyor ama maile gelen birşey yok. Neden dersin. Yazarsan sevinirim.

ulak59Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

kısaca bılgı vereyım arkadaslar... 2007 senesınde lısanslı bır sekılde satın almıstım... verilen lisansla yakalanmıyor... ama burada verılen tum lısanslarla yakalanıyor... ve konunun baslarında ılk postlarda bır arkadas msn e yazılanlar mail olarak gelmıyor demiş... ilk 2007-2008 senesınde bu ozellık aktıftı... yalnız daha sonradan lisansı aldıgın sırketten 20 mb lık bos bır alan adı alıp senelık ucretle tabııkı alınan alan adı mail adresı yerıne yazılıyor... daha sonradan yapılan hersey satın aldıgınız alana gelıyor... resımlerin boyutunu ozellıkle dusuk tutmanız lazım yoksa cabucak doluyor... dedıgım gıbı kım ne derse desın orjinal keyle yakalanmıyor...

Edited by EXPOLIT

kurdum ama herhangi bir ayar ekranı yada exe uzantısı göremedim silmek istiyorum nasıl silecem???

Bu programı nasıl silecem kimse bilmiyor mu???

* Yazılımı kaldırmak için önce penceresini açmanız gerekir; "CTRL+ALT+F7" tuşlarına birlikte basın;

* "Settings > Advanced Option" yoluyla "Uninstall 007 Spy Software" düğmesini ve açılacak iletişim kutusundaki "Yes"i tıklayın...

007 Spy Software 3.92/3.94 Kurulum ve Kullanım Notları:

1. Kurulum bitince, yazılım arkaplanda gizli olarak çalışmaya başlar;

2. Yazılım penceresini açmak için "CTRL+ALT+F7" tuşlarına birlikte basın;

3. Alttaki "Registry Now" düğmesini tıklayıp, ilk yazı kutusuna her hangi bir ad; ikinciye ise aşağıdaki anahtarı girin:

586J828V753S338B488K-6053938373

4. Yazılım penceresine ulaşımı şifrelemek isterseniz "Settings > Enable password protection" kutucuğunu imleyin ve yazı kutularına belirlediğiniz bir şifreyi girin;

5. Yazılım penceresini kapatmak (gizlemek) ve ama yazılımı çalışır (bilgisayarı izler) durumda bırakmak için "Hide" düğmesine basın;

6. Yazılımın hem çalışmasını durdurmak hem de penceresini kapatmak için sırayla "Stop", "Hide" ve açılacak iletişim kutusundaki "Hayır" düğmelerine basın. İzlemeyi yeniden başlatmak için pencereyi açıp "Start" düğmesine basın (pencere kendiliğinden kapanır);

7. Arayüzdeki "X" düğmesini kullanırsanız, yazılımın çalışmasını da penceresini de temelli kapatmış olursunuz ve artık "CTRL+ALT+F7" tuşlaması da çalışmaz (çalışması için ya bilgisayarı yeniden başlatmak ya da bir altta açıklanan işlemi yapmak gerekir);

8. "Başlangıçta kendiliğinden çalışmasın; gerek duyunca ben çalıştırayım" diyerek "Settings > Startup Option"da "Load on Windows Startup" kutucuğundaki imi kaldırırsanız, artık, bilgisayarın bundan sonraki açılışlarında yazılım çalışmaz. Bir süre sonra çalıştırmak isteyip de "Ctrl+Alt+F7" tuşlarına birlikte basarsanız, yazılım penceresinin de açılmadığını görürsünüz. PENCEREYİ AÇMAK İÇİN:

- Önce "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DAO\(Tam Bilgisayar Adı)" klasörüne ulaşıp, içindeki "SVCHOST.EXE" adlı dosyaya çift tıklamanız, sonra "Ctrl+Alt+F7" tuşlarına basmanız gerekir.

9. Güvenlik yazılımlarının "trojan" uyarısı vermesi doğaldır; çünkü, kuran kişiye ulaştırmak üzere gizlice bilgi toplayan yazılım bir truvaatıdır hem de en tehlikelisinden... O nedenle, antivirüsünüzün korumasını: yazılımı indirme ve kurma sırasında durdurmanız; kurduktan sonra ise yukarda belirtilen "SVCHOST.EXE" dosyasını yok sayacak şekilde ayarlamanız gerekir;

10. Yazılım, İngilizce klavye tuşlandığını varsayarak kayıt yapar; o nedenle, yazılımı Türkçe klavyeli bir bilgisayarda kullanırken, kayıtların tam karşılığını belirlemek için her iki klavye tuşlarını karşılaştırmak gerekir (bu, özellikle şifrelerin doğru belirlenmesinde önemlidir);

11. Klavye izlemesine ilişkin kayıtlara "Keystrokes Log"dan; girilen sitelere ilişkin kayıtlara "WebSites Log"dan; açılan, üzerinde işlem yapılan klasör ve dosyalara "File/Folders Log"dan; çalıştırılan, yeni kurulan-kaldırılan uygulama ve yazılımlara "Applications Log"dan bakabilir ve "Export" düğmesine basarak HTML raporu şeklinde çıktı alabilirsiniz;

12. Yazılım çalıştığı sürece 30 sn. arayla ekran görüntüsü alır; bu görüntülere "Screenshots Log"daki ilgili satırlara tıklayarak bakabilir "Export"a basarak çıktı alabilirsiniz; tüm kayıtları silmek içinse "Clear Logs" düğmesine basın;

13. "Settings > Advanced Option" düğmesine basıp "Monitoring Scheduling" bölümünde yazılımın çalışmasını (izleme yapmasını) zamanlayabilirsiniz;

14. Yazılımın e-posta gönderim işlevi "Access Code" gerektiğinden çalışmaz (bunun için özgün lisans satın almanız gerekir);

15. Yazılımı temelli kaldırmak için "Settings > Advanced Option > Uninstall 007 Spy Software" düğmelerine ve arkasından açılacak

iletişim kutusundaki "Yes"e basın;

* Ayrıntılı kurulum ve kullanım bilgisi için bkz (İngilizce):

Please register to see this content.

Edited by taba

Ardamax keylogger vardı bi aralar 3.1 sürümünü buldum çok iyidir 5 dakkada bi ekran kayıt alma tüm klavyeye basılan tuşları kaydetme, programı gizleme sizin belirlediğiniz tuşlara basınca programın çıkması örneğin(ctrl+h+c) gibi bir sürü özelliği var upload bana ait program alıntıdır..:

Please register to see this content.

Arkadaş kur kendine böyle ftpli free bir site ekran görüntüleride gelsin. Ben kurcalarken bir türlü maile keyleri bile göndertemedim ama ftp hesabına ekran görüntüleri dahil hepsi gitti.Programı kurduntan sonra antivirüsü devreye koyunca virüs diye ötmedi demekki program kurulduktan sonra anti spy özelliği öyle devreye giriyor

Arkadaş kur kendine böyle ftpli free bir site ekran görüntüleride gelsin. Ben kurcalarken bir türlü maile keyleri bile göndertemedim ama ftp hesabına ekran görüntüleri dahil hepsi gitti.Programı kurduntan sonra antivirüsü devreye koyunca virüs diye ötmedi demekki program kurulduktan sonra anti spy özelliği öyle devreye giriyor

"007 Spy Software"i kurduktan sonra antivirüsünüzü -yukarda 32 no.lu iletide de açıkladığım üzere- "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DAO\(Tam Bilgisayar Adı)" klasörü içindeki "SVCHOST.EXE" adlı dosyayı yok sayacak şekilde yapılandırdıysanız, antivirüsünüzün ötmemesi doğal. AMA EĞER, yapılandırmadıysanız ve de "007 Spy Software"i çalıştırınca, antivirüsünüz ötmüyorsa, o antivirüs -bıraktık bilgisayarınızı- kendini bile koruyamaz, yani, beş para etmez demektir; hemen çöpe atın...

Not: Bu yazdığım, gizli ajan özelliği olan tüm yazılımlar için geçerlidir.

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

ya arkadaslar boyle programlarla av yapalim derken daha cok av olursunuz bir cok arkadasimiz virus var diyor o virus programi yapam kisiye ayittir siz yuklediginizde zaten otomatikmen siz onlara dusuyorsunuz cunku bunlar yasak programlar adam guvenlik altina almak icin kontrol eder ve bilgilerinizi almacagini da bilmemiz mumkun degil parali programini dahi alsaniz bunun harddisk id nizi kopyalamaktadir bu seferde onlar takip etmese dahi yaptiginiz yanliskla sizi elleriyle koymus gibi sikayet ederler ve de cok rahat teslim edebilirler herkesin ozeli kendine aittir bu kullanmak isteyen arkadaslar kendilerinin gozlenmeleri hoslarina gidermi ustune ustluk bir cok kisi int uzerindne kredi karti ile alisveris yapmakta belkide sizde yapmak zorudna kalicaksiniz sizi patlatcaklar bu sekilde hosbir durummu sizce. haa sunuda ekliyim bu programi kullanmak icin port acmaniz sart ve guvenlik duvarida iptal portlar acikken pc niz tum herkese aciktir bunuda unutmayin indirmek isteyen arkadaslar ve aksineki sizin icin uzucu bir durum ama kahretsinki acik portlari bulma programida var uyandirim yanlis bisi yazdim kalb kirdiysam ozur dilerim simdiden ama bu sizleri dusundugum icindir emin olun

Edited by piskopat_58

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...