Jump to content

FİFA 2008 BUKONUDA YARDIM İSTİYORUM

boyut3573

Recommended Posts

Piyasada şu an demo 2008 dışında Fifa 2007'nin üzerine birkaç saçma yapılmış renkleri fln değiştirilmiş ve Fifa 2008 diye bilmeyenlere itelenen saçma sapan bir Dvd dolaşmakta. Benimde elime geçti geçen gün yükledim bi baktım hemn kaldırdım tekrar... Fifa 2008 diye satılan Dvd'ye sakın inanmayın şu an arkadaşlar...

• 3 hafta sonra ...

yaw arkdaslar tek link full varsa verebilirmisiniz linki

özel mesajdan ad soyad adres tlf. yazan 2-3 arkadaşa karşı ödemeli kargo ile gönderebilirim.

bendeki full2008 millet kafede oynuyor çatır çatır 8 kişiye kadar da oynanabiliyormuş ayrıca

bencede yama arkadşlar.Bunu açıklayım çünki musalmansuffe abimiz bana inanmadı nasıl yama yapabilirler diye.Dün arkadaş cd almış FIFA 07 üzerine yamaydı..Yama yapılabileceğini daha iyi gördüm dün..Bencede daha çıkmadı.

bencede yama arkadşlar.Bunu açıklayım çünki musalmansuffe abimiz bana inanmadı nasıl yama yapabilirler diye.Dün arkadaş cd almış FIFA 07 üzerine yamaydı..Yama yapılabileceğini daha iyi gördüm dün..Bencede daha çıkmadı.

şu an indirdiğim fifa 2008 full mu demo mu bilmiyorum ama boyutu 2700 mb ni üzerinde fifa 2007 nin boyutu kac ki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...