Jump to content

web tasarımı yapmak istiyorum

Recommended Posts

photoshop öğrenmek gerekiyo galiba onunla ilgili basit bi görsel anlatımı var ondan çalışmaya başladım.

bir web sitesini düzenlemek tasarlamak için gerekli olan program ve eğitimleri için yardım ederseniz sevinirim.

kendimi web tasarımı konusunda geliştirmek istiyorum.

çok şey istemiyorum umarım :D

• 1 ay sonra...

photoshop öğrenmek gerekiyo galiba onunla ilgili basit bi görsel anlatımı var ondan çalışmaya başladım.

bir web sitesini düzenlemek tasarlamak için gerekli olan program ve eğitimleri için yardım ederseniz sevinirim.

kendimi web tasarımı konusunda geliştirmek istiyorum.

çok şey istemiyorum umarım :D

Photoshop a kasana Kadar Fireworks öğren ki o daha hızlı şonuç alabilieceğin bir programdır...

ikincil olarak sana Html in temellerini öğren derim

en sonda eğer aktif sayfalar hazırlayacaksan

Php - Mysql

Asp - Access

öneririm

Tek bir programa ihtiyacınız var editplus :(

Adam Acep Html dei bişeyin Varlığından haberdar mı ki? :p

asp ögrenmen gerek sadece fotoshop yetmez bence once biraz webde gezin derim artı flash :D neyse kolay gelsin diyeyim simdiden allah kolaylık versin

neden asp ??? php öğrensin geNç

PHP - XTemPlate Master

Kardeşim sen megep E yani milli egitim bakanlıgının resmi sitesine gir orda ders modülleri var banada arkadasım tavsiye etti orda hemen hemen hepsini bulabilirsin saygılarımla genellikle 11. sınıf oluyo

saygılarımla...

• 3 hafta sonra ...

sana tavsiyem iyi bir kursa git derim adı çıkmış kurslara gitme derim adı çıkmış olan kurslar genelde paraya yönelik çalıştıkları için nasıl olsa tanıyor herkez bizi ilkesyle hareket ettikleri için fazla tanınmamış ama eğitimi iyi olan bir webtasarım kursuna git.Gitmekle yetinme web tekniklerini yeni teknolojileri öğren eğer o kadar vaktim yok zekiyim anlarım diyorsan internetdeki konuları kurcala mesela dreamweaverda yapılan siteleri araştır nasıl yapıldıklarını anlatan siteleri incele.ASP nedir niçin kullanılır bunları öğren server kurulumu site yayınlanmasını öğren bu yetmez ama birazda flash bilmen lazım onuda kurcala anlatan bir çok site var.

Program olarak : photoshop plug in leri var bunları google dan aratarak bulabilirsin.

Tasarım olarak kolay bişi olsun diyorsan ve ofice bilgin iyisie Frontpage derim artık frontpage kalktığı için yerine Microsoft Expression Web kullanılıyor.

diğer yardımcı programlar ise flash particle studio , TrendyFlash Intro Builder ve milyonlarca photoshop brush bunlar çok işine yarayacak brush olayını ise google da bir çok siteden indirebilirsin.brushları ise photoshop ile birlikte aç dersen otomatik olarak kurulmuş olur.

sana yardım etmek isterim eğer takıldığın bir konu varsa söylersin mesajlarda cevaplamaya çalışırım kolay gelsin.

Arkadaşlar diğer editörler ne kadar güzel olsa da tartışılamayacak bir gerçek var.

Dreamweaver tartışılmaz bir editör.

Eğer sadece webtasarım öğrenecekseniz karşınıza dreamweaver çıkacak. Css desteği FULL olmasından dolayı tasarımınızı kolaylaştırılacak. Tabiki resim vs. işlerinizi photoshop ta yapacaksınız. Ama CSS ile yapacağınız şeylerde dreamweaver kullanıcaksınız.

Eğer webprogramlama öğrenecekseniz, karşınıza kolay yazılım yapmak için dreamweaver çıkacak.

Yanir bir an önce onu öğrenmenizi tavsiye ederim . .

Arkadasım bilmiyorsan bence hiç kasma okadar. Ben sana basit yolunu göstereyim. ^_^ joomlaturkiye.org sitesinden Joomlanın son versiyonunu yükle , eklemek istesdiklerini modül olarak ekliye bliyorsun , form ve temalarıda mevcut. Kurulumuda cok basit. Sadece pleskten MSQ Datanı olusturup sitenin ilk açılışında sql tablonu tanıtıyorsun :p ve ücretsiz. Kimseye tek kuruş ödemeden websiten olsun. :D HOST VE DOMAİN Hariç tabi :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...