Jump to content

Package Prototyper v.?

ysncn_

Recommended Posts

Package Prototyper U3?e Program Yükleme - II

49107715bn4.gif

Developer sitesinde yayınlanan ve geliştiricilerin hazırladığı portable U3 programları prototip olarak deneyebilmeleri için u3 e yüklenebilir hale getiren bu küçük program sayesinde elinizde hali hazırda bulunan portable(taşınabilir) programları U3 destekli flash belleğinize yükleyerek kullanabilirsiniz.

Programı indirin.Program U3 flash belleğiniz üzerinde çalışacagından kurulumdan önce U3 flash belleğinizi takın.Ardından kurulumu geçip tamamlayın.bu işlemlerin ardından Launchpad den U3 Package Prototyoper i çalıştırın.Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir.

56894830zs6.png

http://www.u3.com/developers/downloadit.aspx?file=U3%20Package%20Prototyper.exe

Program aryüzünde ilk kısıma yükleme yapacagınız taşınabilir programınızın dosyalarını barındıran klasörün yolunu gösterin.Ardından ikinci sekmeye geçerek birden fazla .exe dosyası olması olasılıgına karşın programı çalıştıracak olan ana .exe dosyanı gösterin .Build butonuna basarak açılacak pencerede programınızın klasörünü gösterin.Package prototyper gerekli u3p dosyasını burada oluşturacaktır.

• 1 yıl yıl...

Verdiğin linkten indiremeyen arkadaşlar olabilir.Çalışmıyor çünkü.Yada ben çalıştıramadım :D Benim gibi çalıştıramayan arkadaşlar bu linkten indirebilirler:

http://picimag.s3.amazonaws.com/developerdownloads/U3%20Package%20Prototyper.exe[/CODE]

• 2 ay sonra...

Çok teşekkürler arkadaşım denedim elimde sandisk 16 gb u3 var programlarımı nasıl uyumlu hale getirebilirim diye düşünüyodum tam zamanında buldum emeklerin için çok çok teşekkürler

ilk Photoshop Cs3'ü yaptım mükemmel çalışıyor Saygılar

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...