Jump to content

Windowsun Sarı Etiketli Güvenlik Uyarısı..!?

Recommended Posts

Hazırlanan html Dosyalarında eğer Script vs.. Varsa ve Bu Dosyayı Localda Açıyorsam Explorerda Aşağıdaki Resimde Gösterdiğim Gibi Etiket Çıkıyor ve "Güvenliğinizin Korunmasına Yardımcı Olmak için ......" Şeklinde Etiket Çıkıyor ve Ona Herseferinde SağTık içeriğe izin Ver ve Evet Demek Zorunda Kalıyoruz..

Bu Etiketi iptal edecek ve içeriği Direk Gösterecek Bir Kod Varmı html nin içine Gömeceğim.! Zira HerSeferinde Bu işlemi Yapmak / Yaptırmak istemiyorum..!?

kod2ci6.png

İnternet explorer-- sağ tık-özellikler-gizlilik ----açılır pencere engelleyicisi iptal edin sorun düzelir :D

Kendi Bilgisayarımda Mühim Değil, ama Başka Bilgisayarlardada Sürekli Yapacaktır Bu Sorunu.!? Dosyayı Verdiğim Kişi/Kişiler in HerDefasında Etkinleştirmesini istemiyorum..!

Hem Sizin Bahsettiğiniz Yer ile Benim Dediğimin Aynı Değil , Sizin Dediğiniz AÇılır Pencereler ile (PopUp) ilgili...

Localde verir onu sadece.

Biliyorum Sadece Localde Verdiğini, Ama Ben Zaten Localde Kullanacam ve Kullandıracam...

Bu Yüzden Lazım..

SWF Uzantılı Dosyaları Açtığımızda "Bu Denetimi etkinleştirtmek ve Kullanmak için tıklayın" vb. bir Durum Sözkonusu Oluyor Yine IE de. Bunun Çıkmaması Direk Etkinleştirilmiş Flashlar için Bir Kod Var, Belki Bunun içinde Vardır Dedim ama Sanırım Yok.!? :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...