Jump to content

rapid PREMIUM sorunu

scarface

Recommended Posts

son 1 haftadır download yapmadığım zamanlar içersinde rapid limitimi kontrol ettiğimde sürekli download yapıyormuş gibi limitim artıyor, mail adresimi ve şifremi bir kaç kez değiştirmiş olmama rağmen download yapmadığım halde limitim sürekli artıyor, mail yolu ile durumu bildirmeme rağmen sorun hala çözülmüş değil, nedeninin ne olduğu hakkında bilgisi yada tahmini olan varsa lütfen burda paylaşabilirmi?

Eger indirdiginiz miktarın üzerinde bir indirme gorunuyorsa bunun birkac sebebi olabilir. En sık rastlananı indirme yoneticilerden kaynaklanan sorunlardır. Bazı indirme yoneticileri (bazı versiyonlar) indirme miktarını oldugundan fazla yansitabiliyor. Indirme yoneticinizi (ya da versiyonunu) degistirmeyi deneyebilirsiniz.

Ayrıca eger bir ag uzerinden internete aciliyorsanız proxy server uzerinden internete aciliyor olmak da indirme miktarında tutarsizliga seebiyet verebiliyor.

• 1 ay sonra...

Dostum aslında o sorunu bende tam çözemedim 1 gecede 25 gb indirmişim gibi görünüyor ve premium hesabım olmasına rağmen neden 25 gb limiti var? yıllık alınca böyle limit oluyomu? bu soruların cevaplarını arıyorum eğer bilen bi arkdaşımız var lütfen bizimle paylaşsın teşekkürler iyi çalışmlar

ben de aynı problemle karşıkarşıyayım. ama ben sorunun nerden kaynaklandığını birazçık buldum. eğer birileri sizin şifrenizi kullanmıyorsa yani herşey normal fakat limit download ile parelel değilse indirme yöneticisi ile ilgili bir problem diyorum. çünki 100 mb lık bir dosyayı indirdiğimde limitim sadece 100 mb artıyor. ama ben indirme yöneticisine 10 tane 100 partlık dosya yükleyip bunu indirmesini istediğimde o zaman limit downloadın iki katına

çıkıyor yani bu olay indirme hızı ve part sayısına bağlı. indirme hızı ne kadar uzun sürerse rapit kullanma süresinide hesaba katıyor zannediyorum.download kısa sürerse limit download ile parelel fakat süre uzarsa limit

fazlaca artıyor. umarım yardımcı olmuşumdur. iyi günler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...