Jump to content

Bütün ADSL Modem Kurulumları Resimli anlatım

tenekecezve

Recommended Posts

Bütün ADSL Modem Kurulumları Resimli anlatım

*Alcatel Speedtouch510 Kolay kurulum

*Alcatel Speedtouch330 USB kurulum

*AirTies ADSL2+ Modem Ethernet Kurulum

*AirTies ADSL2+ Modem USB Kurulum

*Artes KD318 Adsl2+2 Modem Kurulumu

*AMX-CA81R Paradigin Adsl Modem setup(Asimetric dsl+İNCA )

*amx-ca80u Amigo USB ADSL Modem Setup

*Allied Telesyn At-Ar250E

*Asus AM6030BI adsl modem kurulumu

*Asus Adsl modem Kurulumu

*Aztech 305EU ADSL Modem kurulumu

*Aztech dsl305EU Usb ve Ethernet Modem Setup SAYFASI

(kullanıcı adı :admin şifre:boş bırakın)

*corecess kurulum

*Datron RTA 1320 Adsl2+ Modem Ayarları

*DynaLink Adsl Modem Kurulum Dökümanı

*DOST GVC ADSL Modem kurulumu

*Dlink kurulum

*E-Con TDL-3424M Ethernet Adsl Modem Ayarları

*Everest SG-1400 Adsl Modem Ayarları

*Hayes Adsl Duo Usb+ethernet Adsl modem ayarları

*Linksys WAG54G ADSL modem Kurulumu

*Linksysadsl2MUE ADSL modem Kurulumu

*GEEK ADSL Modem kurulumu

*Zyxel 600 seri için Telnet Setup

*Zyxel 600 seri için Web Tabanli Setup

*Zyxel 630 USB Setup

*Zyxel 660RU-T1 USB+Ethernet Adsl Modem Kurulumu

*Zoom5506 PCI Adsl modem Setup

*Zoom 5510 Adsl modem Kurulum

*Zoom 5551 Adsl modem Kurulum

*Zoom 5554 Ethernet setup

*Zoom 5554 USB setup

*Zoom 5560 setup

*Quake PTI840 ADSL Modem kurulumu

*İnca IM 104 ADSL Modem kurulumu

*Karel ADSL USB 102 modem setup pdf

*Karel ADSL ROUTER BRİDGE 105 modem setup pdf

*U.S Robotics SureConnect kurulum

*SpeedStream 6520USB+Ethernet+Kablosuz

http://4440145.net/setup.htm[/CODE]

unucu bulunamadı

www.4440145.net konumundaki sunucu bulunamıyor.

* Adres yanlış yazılmış olabilir.

* Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.

* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

favorim

Please register to see this content.

modem kurulumdan portlara kadar herşey bu sitede

• 1 ay sonra...

AYCOM MARKAYI NERDE BULABİLİRİZ...KİYAPÇIKTAKİ AYARLARI AYNEN YAPIYORUM AMA KENDİ ŞİFREMLE MODEME GİRİP BAĞLANAMIYORUM NETE.

PROTECTED OBJECT DİYE UYARI VERİYOR.YEREL AĞ BAĞANTISI AKTİF OLARAK GÖZÜKÜYOR AMA MODEMİ Bİ TÜRLÜ NETE BAĞLAYAMADIM..

ip adresi 192.168.1.254

ayarları yapıyorum şifreyi onaylayıp tamam deyince şifre koruması mesajı veriyor.

''This object on the RomPager server is protected'' şeklinde msj veriyor.....modemi dün gittim değiştim aynı markanın sıfırını verdiler.önceki resetlemiyor diye...

ama yeni aldığımda da aynı sorunvar.....şifreyi görmüyor..yada ben bi yerde hata yapıyorum....bi yardımcı olursan link falan varsa beklorum..

saygılarımla

• Administrator
AYCOM MARKAYI NERDE BULABİLİRİZ...KİYAPÇIKTAKİ AYARLARI AYNEN YAPIYORUM AMA KENDİ ŞİFREMLE MODEME GİRİP BAĞLANAMIYORUM NETE.

PROTECTED OBJECT DİYE UYARI VERİYOR.YEREL AĞ BAĞANTISI AKTİF OLARAK GÖZÜKÜYOR AMA MODEMİ Bİ TÜRLÜ NETE BAĞLAYAMADIM..

ip adresi 192.168.1.254

ayarları yapıyorum şifreyi onaylayıp tamam deyince şifre koruması mesajı veriyor.

''This object on the RomPager server is protected'' şeklinde msj veriyor.....modemi dün gittim değiştim aynı markanın sıfırını verdiler.önceki resetlemiyor diye...

ama yeni aldığımda da aynı sorunvar.....şifreyi görmüyor..yada ben bi yerde hata yapıyorum....bi yardımcı olursan link falan varsa beklorum..

saygılarımla

Default şifre modem kitapçığında yazar.

• 6 ay sonra...

ip adresi 192.168.1.254

saygılarımla

MODEMİN DEFAULT ŞİFRESİNİ BULURSAN BANA DA YOLLAYABİLİRMİSİN? SAĞOL

• 1 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

tp-link td 8840t bir modem aldım.jdownloader programının modem menüsünde td 8840 modeli var ve benimkine uymuyor.bu modem ayrı cinsten bir modem sanırım.jdownloader önceki modemimde komple restart atıyor sadece ıp değiştirmiyor ve uzun süre alıyor diye bu modemi aldım ama şimdi pişman olmaya başladım.tekrar bağlan betiği yarat deyince modemin ana sayfasına gidiyor o sayfada restart atınca tümden resetliyor fabrika ayarlarına getiriyor.kaç kez denediysem olmadı sonuç hep aynı-olumsuz.bazı forumlarda arkadaşlar ilk önce modem markasını seç aynı olması,birebir olması önemli değil demişler sonra ıp kontrol et ve tekrar bağlan betiğine tıkla bekle sonra olumlu sonuç alacaksın o zaman kaydet herşey tamam demişler.ancak dediklerini yaptım modem markası olarak var ama modeli aynı değil benimki td 8840t orda tp-link td 8840 modeli var herneyse bunu seçip ıp tespiti yap'ı tıkladım-sonuç başarısız oldu.sonra da tekrar bağlan betiğini tıklayın demişler o da hata veriyor ve tekrar bağlantı başarısız olarak geliyor.

bu modem hakkında ve jdownloaderin bu modeme reset değil de ıp adresini değiştirmesi ile alakalı bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum

msn : [email protected]

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

saygılarımla..

*** efsane_07 ***

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...