Jump to content

Vista Ultimate Crack Problemi

mackali

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
suat1983 kardeş çok saolasın hala inanamıyorum benimde anakart msi 64bit vista kullanıyorum 4 aydır active etmeye çalıştım bilgisayarımda 100mb crack dosyaları oldu ama hiç biri işe yaramamıştı bilgisayara bu kadar para verip vistayı active edemeyince arkadaşlar bile dalga geçer oldu tam siliyordum sayende active ettim çok teşekkürler tekrardan

arkadaşlar suat arkadaşımızınkini denedim vede pc cöktü

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar tüm yazılanları okudum ama bunlar tırı vırı yeni makina topladım eki pc de asus P5 DH DELUX anakart asus 8800 GTS 640 Mb core 2 duo 6700 işlemci ve kingston 2048 rem vardı bu cihazı komşuma sattım ve vistayı kendim kurdum sorunsuz şekilde carck attım çatır çatır çalışıyor. şimdiki yeni makina asus striker 2 extreme 790i ultra sli core 2 quad Q9400 işlemci 8800 512mb sli ekran kartı ve 2x 2048 corsair ddr3 ram var ama aynı cd ve aynı crack le deniyorum kurulum sorunsuz fakat iş carck e geldiğinde resetledikten sonra mavi ekran hatası çıkıyor. lütfen bu konu hakkında gerçekten bişey bilen varsa yardımcı olsun..

• 1 ay sonra...
arkadaşlar tüm yazılanları okudum ama bunlar tırı vırı yeni makina topladım eki pc de asus P5 DH DELUX anakart asus 8800 GTS 640 Mb core 2 duo 6700 işlemci ve kingston 2048 rem vardı bu cihazı komşuma sattım ve vistayı kendim kurdum sorunsuz şekilde carck attım çatır çatır çalışıyor. şimdiki yeni makina asus striker 2 extreme 790i ultra sli core 2 quad Q9400 işlemci 8800 512mb sli ekran kartı ve 2x 2048 corsair ddr3 ram var ama aynı cd ve aynı crack le deniyorum kurulum sorunsuz fakat iş carck e geldiğinde resetledikten sonra mavi ekran hatası çıkıyor. lütfen bu konu hakkında gerçekten bişey bilen varsa yardımcı olsun..

anlattığın problem ile bende çok uğraştım anakartın driverini tek tek kur tahminim yanlış hatırlamıyorsam bus diye bişey vardı kurmazsan mavi ekran almıyorsun

• 1 ay sonra...

arkadaşlar merhaba bende crackini 64 bit demişim şimdi anladım bilgisayar yükleme 2 dakikalık iş değilki elimde bir sürü crack var hangisinin kesin sonuç verdiğini nasıl öğrenebilirim isimlerini yazayım bilgisayarım 32 bit fakat 64 bit nedir bu bitler ne işe yarar? crakler

1 windows vista activation and oem information

2 windows vista v2.1.2.9 oem activator

3 vista x86 one click activator

4 windows vista oem keys

5 mamlux windows vista activator (en son buldum bunu)

6 suat arkadaşın verdiği 32 bit ve 64 crack

şimdiden teşekkürler.....................

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...