Jump to content

Vista Ultimate Crack Problemi

mackali

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Yeni aldığım MSI VR330 Laptop'a Vista Ultimate kurduğum.

Forumda bulabildiğim crackların hiçbiri çalışmadı. En son uyguladığım paradox crackı başlangıçta mavi ekran hatası vererek bilgisayarı kilitliyor.

Alternatif bir crack önerene minnet hislerimi sunarım.

Arkadaşlar,

Forumda bulabildiğim crackların hiçbiri çalışmadı. En son uyguladığım paradox crackı başlangıçta mavi ekran hatası vererek bilgisayarı kilitliyor.

vistajq0.jpg

http://rapidshare.com/files/61529304/windows_vista_2007.rar.html[/CODE]

[/b][/font]

• 2 ay sonra...
vistajq0.jpg
http://rapidshare.com/files/61529304/windows_vista_2007.rar.html[/CODE]

[/b][/font]

Bunu kullandım ve bilgisayarım bir daha açılmadı. Windows vista 64bit versiyonu kurdum forumda bulunan bütün crackleri kullandım ve hiçbiri işe yaramadı. Sadece zaman aktivasyon yöntemi çalışıyor. Geri kalan hiçbiri kesinlikle çalışmıyor(Tekrar ediyorum X64 için). Yabancıların yaptığı katılımsız ingilizce 64bit versiyonu kullanmaktan başka çare kalmadı ama TNC nin zamanla bununda bir çaresine bakacağına olan inancım tam

ozgurozt arkadaşımın kullandığı crack bende vardı.Bende çok uğraşmıştım ve hiçbir crack çalışmamıştı ama bu crack Vista ultimate 64bit türkçe kullandım ve sorunsuz çalıştı bendeki belki aynısı değildir bende bi vereyim. belki sizde çalışır.

Please register to see this content.

Arkadaşım windows vista 64 bitin cracki yoktur.Kullandığın cracklarin hepsi 32 bit vista içindir.Bu nedenle hatalarla karşılaşıyorsun.Hem 64 bit donanıma zarar verir,kullanmanı tavsiye etmem,zaten çoğu programlarda 64 bit vista üzerinde çalışmaz,programları çalıştırmakta çok zorlanırsın.Tavsiyem 32 bit vista kullanman yönündedir.Zaten vista henüz daha yeniyeni yaygınlaşıyor.64 bit için çok acele etmişsin.

32bit için yukarıda verilen activatörü kullan.Bir restart yaparsın.Ömürboyu kullanırsın.Kolay gelsin.

Arkadaşım windows vista 64 bitin cracki yoktur.Kullandığın cracklarin hepsi 32 bit vista içindir.Bu nedenle hatalarla karşılaşıyorsun.Hem 64 bit donanıma zarar verir,kullanmanı tavsiye etmem,zaten çoğu programlarda 64 bit vista üzerinde çalışmaz,programları çalıştırmakta çok zorlanırsın.Tavsiyem 32 bit vista kullanman yönündedir.Zaten vista henüz daha yeniyeni yaygınlaşıyor.64 bit için çok acele etmişsin.

32bit için yukarıda verilen activatörü kullan.Bir restart yaparsın.Ömürboyu kullanırsın.Kolay gelsin.

Valla arkadaşım sistemimde 4GB ram var ve bildiğin gibi 32bit işşletim sistemleri 3GB' a kadar destek veriyor. 32 bit kullandıktan sonra ben şahsen XP de kalmayı tercih ederim çünkü bence daha stabil ve kullanılışlı(tabi bu benim fikrim, kimseyi bağlamaz). Zaten uğraşmaktan yorulup XP 64bit versiyona geçiş yaptım ve çok memnunum. 64 bit desteğine gelince diğer programlardan(Nero, UltraIso, WinRaR,KLite CP vb)öte benim için önemli olan CS3 ürünlerini verimli bir şekilde kullanabilmek. Önerilerin için yine de teşekkür ederim. Ama bir hususu sormadan edemeyeceğim, 64 bit olan donanımıma(işlemciyi kastediyorum) neden 64 bitlik bir işletim sisteminden zarar gelsinki?

:drinks: BÜTÜN FORUMUN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN :yahoo:

Arkadaşım,fazla uğraşma MSI anakartın var galiba.64 bit aktivasyon cracklerinin hiçbiri işe yaramaz.Sadece ve sadece zaman durdurma Cracki işe yarar.Bende aynı durumdayım.Maalesef MSI Abakartlarda böyle bir sorun var.Belki 7-8 değişik crack kullandım hepsi nafile dediğin gibi başlandıçta mavi ekran çıkmakta ve bir daha da sistem açılmamakta.O yüzden sadece süre durdurmayı kullanabilirsin.

Arkadaşlar,

bunu deneyin ben 64 bitte denedim başarılı oldu.

Arkadaşım,fazla uğraşma MSI anakartın var galiba.64 bit aktivasyon cracklerinin hiçbiri işe yaramaz.Sadece ve sadece zaman durdurma Cracki işe yarar.Bende aynı durumdayım.Maalesef MSI Abakartlarda böyle bir sorun var.Belki 7-8 değişik crack kullandım hepsi nafile dediğin gibi başlandıçta mavi ekran çıkmakta ve bir daha da sistem açılmamakta.O yüzden sadece süre durdurmayı kullanabilirsin.

Evet arkadaşım aynen öyle, bende MSI anakart var ve cidden şunu söylemek isterimki AMD kulladığım müddetçe MSI dan vazgeçmem. Neyse visatasız yola devam etmek bu noktada tek tercih. Herkese eski bayramlar tadında bir bayram geçirmelerini diliyorum.

Arkadaşlar, benim de anakart MSI, ancak ben crakları çalıştırdım, ancakşu an Vista kullanmıyorum, yazıcıyı tanıtamadığım için kaldırdım.

Activasyon crack yapabilmek için, vista kurulurken ürün anahtarı girmemek gerekiyor. Vista kurulumunda serial/ürün anahtarı girildiği takdirde aktivasyon crakc'ı işe yaramıyor...

ufuktan13 arkadaş,64 Bit Vistada MSI Anakartlar için bildiğim kadarıyla aktivasyon cracki yok. 32 Bit için doğru, aktivasyon oluyor bizzat ben denedim.Sen 64 Bit Vistayı MSI Anakart için aktiv ettiğinden emin misin?

Arkadaşım benim MSI anakartım var ve 64 bit vista ultimate versiyonu kurup aktive etmeyi başardım. suat1983 arkadaşa bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum.

ufuktan13 arkadaş,64 Bit Vistada MSI Anakartlar için bildiğim kadarıyla aktivasyon cracki yok. 32 Bit için doğru, aktivasyon oluyor bizzat ben denedim.Sen 64 Bit Vistayı MSI Anakart için aktiv ettiğinden emin misin?

Evet, 64 bit. Vista ile crack yaptım, özel bir uygulama yok, ama iki üç tane aktivasyon crack'i var, hangisi ile yaptığımı hatırlamıyorum.

Ozgurozt arkadaşın aktardığı resimdeki şekilde olmuştu, dediğim gibi yazıcıyı tanıtamadığım için vistayı tekrar kaldırdım.

Arkadaşlar önemli değil siz sağolun bande dediğim gibi bir çok crack denedim olmamıştı.Verdiğim crack i yabancı bi siteden bulmuştum ve çalıştı inşallah çalışmayan arkadaşım olmaz. BEYİNGÜCÜ Nicli arkadaşımında söylediği konuyu düzelteyim vista 64bit crack vardır.işte ben verdim.ayrıca tüm 32bit uygulamalar vista 64bit te çalışır vista 2 tane program files klasörü oluşturuyor ve 32bit programları(Program Dosyaları (x86))klasörüne atıyor 64bit programlarıda program Files klasörüne atıyor yani ayrı ayrı yüklüyor.Ve hepside stabil çalışıyor.ve 64bit donanıma zarar vermez tabi işlemci 64 bitse zaten 32 bit işlemciye kuramassınız ben zaten bilgisayar operatörüyüm konuyu açıklığa kavuşturayım dedim.Herkese İYİ Bayramlar.

• 1 ay sonra...

suat1983 kardeş çok saolasın hala inanamıyorum benimde anakart msi 64bit vista kullanıyorum 4 aydır active etmeye çalıştım bilgisayarımda 100mb crack dosyaları oldu ama hiç biri işe yaramamıştı bilgisayara bu kadar para verip vistayı active edemeyince arkadaşlar bile dalga geçer oldu tam siliyordum sayende active ettim çok teşekkürler tekrardan

• 3 ay sonra...

arkadaşlar bilgisayarın yedeğini aldım sürekli yedeğini geri döndürüom bıktım artık MSI anakartım war ilk önce vista 64bit almıştım korsan cdde yükledim olmadı anam ağladı yapamadım internetten 32bit indirdim şuanda 32bit yüklü msıda problem olmuo die bundada aynı ya bana biri kesin bi çözüm verebilirmi yaklaşık 5 tae crack yapdım 5indede ya karışık karışık vista pencersi gelmeden yazı gelio yada mavi ekranda bilmem ne hatası gelio xpye döncem sp3 indiriom walla biri bişey sölesin neolur

arkadaşlar bilgisayarın yedeğini aldım sürekli yedeğini geri döndürüom bıktım artık MSI anakartım war ilk önce vista 64bit almıştım korsan cdde yükledim olmadı anam ağladı yapamadım internetten 32bit indirdim şuanda 32bit yüklü msıda problem olmuo die bundada aynı ya bana biri kesin bi çözüm verebilirmi yaklaşık 5 tae crack yapdım 5indede ya karışık karışık vista pencersi gelmeden yazı gelio yada mavi ekranda bilmem ne hatası gelio xpye döncem sp3 indiriom walla biri bişey sölesin neolur

Vista yükledikten sonra temiz bir crack ile yap ama tahminimce sen UAC yi kapatmadığın için crack dosyası işlemi tamamlayamıyor.. Sp1 sonrası crack lerden birinin uygularken üzerinde sağ tık Admin yada yönetici olarak çalıştır yaparsan crack gerçekleşir..Siyah ekranda dosyaların yüklendiğini ve sistemin 1 dakka dan az bir sürede kapanacağını söyler.. Açtığında sistem aktiflenmiştir der zaten..

arkadaşlar benim isteğim biraz farklı. elimde bir vista home premium cdsi var. tamamen orjinal ve üzerinde bir şahsa ait seri numarası entegre durumda. cd legal. kendi bilgisayarıma yükleyeceğim. cd sadece yükleme yapıyor. herhangi bir aktivasyon veya serial isteği yok. ancak ben yükledikten sonra o kişinin serialine birşey olmaması için serial change işlemi yapacağım. bunu yapabilen bir program varmı ya da regeditten geçersiz bir serial girerek aktivasyon crack'i falan mı kullanmam gerekiyor? teşekkürler.

• 4 ay sonra...
ozgurozt arkadaşımın kullandığı crack bende vardı.Bende çok uğraşmıştım ve hiçbir crack çalışmamıştı ama bu crack Vista ultimate 64bit türkçe kullandım ve sorunsuz çalıştı bendeki belki aynısı değildir bende bi vereyim. belki sizde çalışır.

suat1983 yarın deneyeceğim

arkadaşların anlattıklarına göre çalışıyormuş

baktım içinde nasıl yapılacağıda yazıyor

sonucu bildreceğim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...