Jump to content

XpHome Ve Prof Ayni Dvd de Kurulum icin yardım

bymax

Recommended Posts

ben 2 tane işletim sistemini ayni dvd de kurmak istiyorum biraz araştırdım PowerPacker 1.0RC9 programı birleştiriyor yaptım oldu ama bununla yapılan iso 4gb gecmemesi lazım yoksa xp boot ediyor donup kalıyor

tabi buda benim işime gelmiyor cunku ben 4gb gecirmek istiyorum hatta 8.5 yapmak istiyorum cunku icine baska seylerde atıyorum bende sonra manuel olarak birleştirmek için araştırdım bi kaç şey buldum bunları yapmak icin bir kaç dosyanın içerigi ile oynamak lazım mış (setupldr.bin,txtsetup.SIF hata setup.exe bunlarıniçindeki i386 yazan yerleri ultraedit programıyla degiştirdim hersey normal boot ediyor hatta dosyaları atıyor restart ettikten sonra 39 dakika kaldı dedigi yerde alttaki resim cikiyor benim tahminim baska dosyada daha degişiklik yapılması yani baska bir dosyada yine i386 yazıyor ve ben onu bulamadım sadece anlatılanlarda degişiklik yaptım bir bilgisi olan varmı yada bana 2 tane işletim sistemini nasıl birleştirecem bilen varmı tabi iso su 4 gb aşacak sekilde

yardımlarınızı bekliyorum.

http://img520.imageshack.us/img520/9336/45864862zp9.th.jpg

teşekkürler normalde ben pioner dvd witerle yazdım bide baska dvd de deniyim yanlız hangisini deniyim manuel olarak yaptıgım xpmi yoksa power packer ile yaptıgımlamı cunku power packer le sorunum sadece 4 gb aşma olayı o olsa tamamdır sorun kalkar onun içinmi soylediniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...