Jump to content

Telefon çalınca internet düşüyor ..

Junior_boi

Recommended Posts

İki dk . Splitter aLmaya gidiyorum .

Ama bu İkinci Splitterim Daha öncede deiŞtirmiŞtim.

ayrıca Ana Hat Line De ondan öncede Başka Telefon Hattına gitmiyor.

Splitter deniycem Şimdi ... Waitme .

Kapalı ElektronikCi xD

aÇınca Konuya Devam . aLıyım Splİtter deniyim Yine .

bende yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl önce geek marka ethernetli bir modem almıştım. Problem yaşadım

Splitter 3 tane denedim :mellow: normal telefonu açınca adsl kopuyordu. Hele telsiz telefonmu odane :) onda daha çok kopuyordu. Telefonla konusurken hafif parazit oluyordu çözümünü bulamamıştım serviste bulamadı. Gittim zoom x5 aldım problemim düzelmişti. bence modemden kaynaklanan bir sorun git başka modem al dene bakalım olacakmı :)

bende yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl önce geek marka ethernetli bir modem almıştım. Problem yaşadım

Splitter 3 tane denedim :mellow: normal telefonu açınca adsl kopuyordu. Hele telsiz telefonmu odane :) onda daha çok kopuyordu. Telefonla konusurken hafif parazit oluyordu çözümünü bulamamıştım serviste bulamadı. Gittim zoom x5 aldım problemim düzelmişti. bence modemden kaynaklanan bir sorun git başka modem al dene bakalım olacakmı :)

aynen Telsiz vardı Normalde dükkan sıfırlara kapalı ama Telsizi takınca arıyo sıfırları xD

onun İçin Bazen takıyorum ama Modem deLiriyo .

Elektirikcininde açmıcağı tuttu Yha :)

Kardeş splitteri değiştirdiysen problemin bağlama şeklinde

gelen hattı ilk olarak splittere baglayacaksın

telefona ve modeme buradan çıkış olacak. Bende bu şekilde yaptım düzeldi.

3 Üncü SpLitterim aßi yine Aynı :mellow: kafayı ParÇalıcam kabLosuz modem alcam En sonunda modemi değiŞtircem xD

spLitterden değiL bu sorun 3 üncü Oluyo farklı farklı denediğim ama Aynı Hala .

Splitterden önce telefon vardır 100%. Veya splittere gelen ana kabloya bir yerde paralel vardır.

Kesinlikle haklı. Bende değiştirdim ama sorun devam ediyor. Sonra fark@tim ki

eve gelen bağlantı 2 ye ayrılıyor. Biri bir telefona biri splinter a.

ana bağlantıya taktım aleti.Sorun kalmadı. :mellow::):)

Teşekkür Sk8er_boi !

arkadasım öncelikle sen spliteri filan bırakıp direk ana hattı modeme baglayıp deneseydin ya o kadar splitter almanada gerek kalmazdı ana hattı direk modeme tak baktınki gene gidiyo splitter i elemiş olurdun ondan sonra kabloyu değiştir genemi oluyo kabloyuda eledin elde ne kaldı modeeeeeeeem :):):D bu kadar basit

benimki daha eğlenceli idi eleman bağlamaya geldi bağladı saatlerce uğraştı gelmedi internet ondan sonra telefon çaldı ve o anda sürekli deneme yaptığımız için girdi google amcaya oleeey geldi internetim diye bağırıp telefonu kapattım ve internet gitti bir kaç denemeden sonra anladıkki telefon aktifken yani konuşma sırasında geliyo telefonu kapatınca gidiyo :) baya uğraşlar sonucunda eleman bişi yapamadı gitti sonra ben uğraşırken halloldu sanırım kısadevre varmış nasıl bişi anlamadım

not:bu olay şaka yada espiri değildir bizzat tarafımca yaşanmıştır

Download yapıyorum Telefon çalıyor Çat patron telefonu aÇıyo Ve internet düŞüyor..

Sprinter Imıda DeiŞtirdim. Yine Aynı problem . Yardım Pls

kardeş telefon telsiz telefonmu.telsiz telefon olunca bende aynısını yaşadım.telsiz telefonu kaldırıp normal tip telefon makinesi koydum ve sorun ortadan kalktı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...