Jump to content

Cd-Rom'dan Pc'ye veri aktarmak cok yavaş..

c0ss

Recommended Posts

Arkadaşlar Asus Combo kullanıyorum.Cd'den bilgisayara veri aktarmak işkence oldu.Flash diskten atıyorum gayet hızlı.Ama Cd'den atarken cok yavaş nedense.1 şarkıyı atmak 1 dakikamı alıyo.Varmı bunun caresi.. ?

kızcaksın ama gene cevaplamak geldi içimden asus combo sattım bi kaçtane ama butun müşterilerim aynı şikayetle geri geldi o yüzden cd sürücüsünde asus tercihi yanlıs die düşünüyorum

Yok arkadasım ne kızması :) Olurmu hiç öyle şey dargınlık kalmasını istemem aramızda :p

Sorun Cd-Rom'dan diyosun yani :D

Yok arkadasım ne kızması :) Olurmu hiç öyle şey dargınlık kalmasını istemem aramızda :p

Sorun Cd-Rom'dan diyosun yani :D

Bencede cd romdadır genelde boyle sorunlar cd romda oluyor:):):):)degiş bence yada cok sevıyorsan kalsın :):):)

QUOTE(kev2xx @ Cum, 19 Eki 2007, 20:13:44) *

kızcaksın ama gene cevaplamak geldi içimden asus combo sattım bi kaçtane ama butun müşterilerim aynı şikayetle geri geldi o yüzden cd sürücüsünde asus tercihi yanlıs die düşünüyorum

Yok arkadasım ne kızması smile.gif Olurmu hiç öyle şey dargınlık kalmasını istemem aramızda happy.gif

Sorun Cd-Rom'dan diyosun yani blush.gif

sevindim kesinlikle asus combodan ben bilgisayarcıyım ilk baslarda hep musterilerime asus anakart.. asus ekran kartı ...asus kasa ....asus monıtor...asus dvd öneriyordum ama dvd sinden şikayet cok geldi ve bende lg vermeye basladım hiç sorun yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...