Jump to content

Yalan Tarih

Sisyphos

Recommended Posts

Arkadaslar hic birsey umrumda degil.Ama programi sonuna kadar izledim adam öyle bir belge bulmuski akillara durgunluk vericek turden ! Fenerbahce camiiasinin ulu önderimiz Atatürk'ü ingiltereye teslim etmek icin anlasma yaptigini ortaya cikarmis..Bunu duyan FB'li yoneticiler Tuðrul Yenidoðan'1 mahkemeye vermisler ama Tuðrul Yenidoðan mahkemeyi kazanmis..Yemin ediyorum Besiktasin boyle bir takimla ayni ligte mücadele ettigi icin kendimden utaniyorum. :)

Okuyun,izleyin fazla soze gerek yok :)

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=2050&cat=170&dt=2006/10/05

• 2 hafta sonra ...
:D habertürk adlý kuruluþ ne kadar köklü bi kuruluþ sence?yada ne kadar ciddi bir kuruluþ..bu arada habertürk adlý kuruluþun sahipleri galatasaray yönetimin söz sahibi olan kiþiler!!! Bende bir fenerbahçeliyim ve atatürkçüyüm bu yazýlanlarý þiddetle kýnýyorum!!!!!!

:D habertürk adlý kuruluþ ne kadar köklü bi kuruluþ sence?yada ne kadar ciddi bir kuruluþ..bu arada habertürk adlý kuruluþun sahipleri galatasaray yönetimin söz sahibi olan kiþiler!!! Bende bir fenerbahçeliyim ve atatürkçüyüm bu yazýlanlarý þiddetle kýnýyorum!!!!!!

:D:D:D:p:p:p

:rolleyes: habertürk adlý kuruluþ ne kadar köklü bi kuruluþ sence?yada ne kadar ciddi bir kuruluþ..bu arada habertürk adlý kuruluþun sahipleri galatasaray yönetimin söz sahibi olan kiþiler!!! Bende bir fenerbahçeliyim ve atatürkçüyüm bu yazýlanlarý þiddetle kýnýyorum!!!!!!

komik þey seni ehe ehe :=) haberturk'ün ciddi bir kuruluþ olup olmadýðý beni ilgilendirmiyor,yaptýðý araþtýrlamalara bakarým ben! adamýn elindeki kanýtlar deliller yeterli gelmedimi sana hala ? programý sonuna kadar izledinmi ?

ayrýca,habertürk'ün kurucularý galatasaraylý deðil beþiktaþlý! nereden beþiktaþlý olduklarýný biliyosun diye soracak olursanda fenerbahçeye yaptýklarý gibi ayný þeyi galatasarayada yapýyolar ve araþtýrmalarý yapan bu gazeteci abimiz yine gündemi karýþtýrýcak þeyler bulmuþ yakýnda onuda yayýnlarlar görürsün. :)

ALLAHIMA ÞÜKÜRLER OLSUNKÝ BEÞÝKTAÞK'lýyým

:rolleyes: habertürk adlý kuruluþ ne kadar köklü bi kuruluþ sence?yada ne kadar ciddi bir kuruluþ..bu arada habertürk adlý kuruluþun sahipleri galatasaray yönetimin söz sahibi olan kiþiler!!! Bende bir fenerbahçeliyim ve atatürkçüyüm bu yazýlanlarý þiddetle kýnýyorum!!!!!!

:)

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...