Jump to content

Ofis ile ilgili

ankebut-57

Recommended Posts

Arkadaşlar benim ofis programını kaldırıp yeniden kurmuştum ve bazı şeyleri değişti. Mesela Word belgesinde üstteki butonların filan rengi gitti. Resmi koyuyorum aşağıya bir bakın. Bunu eski renkli haline getirebilmek için ne yapabiliriz.

ofissn3.jpg

• 1 ay sonra...
Arkadaşlar benim ofis programını kaldırıp yeniden kurmuştum ve bazı şeyleri değişti. Mesela Word belgesinde üstteki butonların filan rengi gitti. Resmi koyuyorum aşağıya bir bakın. Bunu eski renkli haline getirebilmek için ne yapabiliriz.

<!--ImageUrlBegin--><a href="

Please register to see this content.
target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->ofissn3.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

:blush::D:p 3 gündür uğraşıyorum, Bence Oficce yi XP ürün anahtarına entegre etmişler yama patch skin arayüz yükledinmi windows genuine ile kontrol edip karalisteye alıyor !Defalarca acronis restorasyon yapmama rağmen restorasyon sonrası sabit İP den tespit edip derhal gözlem altına aldığı PC nizde ürün anahtarını cracklasanız bile tekrar yutuyor . Ben son çare olarak Format görüyorum . en az 6-7 kez dönüş yaptım kurtarmıyor. fakat Oficce2007 enterprece iso dosyasınıda bozuyor bir şekilde ? onu nasıl düzelticem !!! Ufff. Zor zenaat bu kurulum işleri .

EDİT:

sk8er boi nin dikkatinden kaçmış galiba resmin altında bir ayet gibi bir şey var . O resim varken o tuşların aktif olması lazımdı ???

Arkadaşım word ve excel de araççubuğunun renginin gitmesinin tek nedeni kullandığınız tema ile ilgilidir.Ben de ona çok kafa yordum.Orjinal luna temasını yüklerken varsayılan olarak mavi yi seçtiniz mi araçubuğu mavi oluyor.Bizzat denedim.Bu yüzden orjinal luna temasını başka bir yere kopylayıp onu biraz düzenledim.ve office de o mavi renk geri geldi.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...