Jump to content

satılık toshiba laptop

foxy

Recommended Posts

arkadaslar bir sinirlenme sonucu tosiba smp30 laptopumu yere atarak kırdım ekranı ve klavyesi pert oldu şimdi bu parcalardan arıyorum ya satın alıp duzeltecegim yada kalan parcalarını satacagım ilgilenenler varsa goruselim kasası herseyi saglam ya içim gitti şimdide keske boyle bişey yapmasaydım yanıyorum

AKLIMA GELDİ:diğer parcalar lazım olan arkadaslar psp cep telefonu yada bilgisayar yada baska laptopla takas edicem neler varsa dokun bakalım ne verebileceksiniz kafa kafaya takas ederim cep,psp,laptop,masa ustu bilgisayar lcd monutor ram. listesi kimin kalabalık olursa onu kabul edicem(ekranla klavyeyi yaptır kullan canavar gibi makina assa yukarı su anki piyasa degeri 1.500 ytl her halde toshibayı arayıp sorun ne kadar istiyorlar masrafa 15 inç ekran klavye takımı ve ekran cıtası kırık 512 rami var usrunde 60 gb hdd kablosuz 64 mb. harici vga kart okuyuculu dvd rw karbon hoperlor pili aptal ama( param yok oyuzden yaptıramıyorum)

Gitti gidiyor.com'da da böle cıhazlara 200 ytl cıvarı verıyorlar satmayı dusunursen 200 YTL verebılırım.ınanmazsan ozellıklerı yaz ve acık artırmaya koy daha uygun fıyat zor.sıfır hatalısı olsa dahı 1500 ytl cok ucuk 1 rakam sanırım notebook pıyasasından uzak kaldın ve doların dustugu durumdan haberın yok.onun normal saglam halının ederı 600 ytl dir oda max.Msj ı ukalalık olarak algılama sadece bılgılendırmek ıstedım.Kolay gelsın

Gitti gidiyor.com'da da böle cıhazlara 200 ytl cıvarı verıyorlar satmayı dusunursen 200 YTL verebılırım.ınanmazsan ozellıklerı yaz ve acık artırmaya koy daha uygun fıyat zor.sıfır hatalısı olsa dahı 1500 ytl cok ucuk 1 rakam sanırım notebook pıyasasından uzak kaldın ve doların dustugu durumdan haberın yok.onun normal saglam halının ederı 600 ytl dir oda max.Msj ı ukalalık olarak algılama sadece bılgılendırmek ıstedım.Kolay gelsın

Ben de çalışır vaziyette Toshiba L10 var.Hani şu öğretmen bilgisayarı denenlerden.Üstelik 90 YTL verip ramini 768 MB yapmıştım.İsteyene 600 YTL ye verebilirim

Ben de çalışır vaziyette Toshiba L10 var.Hani şu öğretmen bilgisayarı denenlerden.Üstelik 90 YTL verip ramini 768 MB yapmıştım.İsteyene 600 YTL ye verebilirim

Bi arızası yoksa peşin 500 ytl vereyim istanbuldansanız.

dogru soyluyorsun aslında bende fazla abarttım ama 200 ytl diyorsun 2. el hdd. ve 512 ram almaya kalsan daha fazla ediyor arastırdım bu nasıl iş anlamadım ya dvd rw hdd ram kablosuz kartı ekran kartı board işlemci ses kartı vs... bunlar bozulupta bilgisayarcıya gitsen yemin ederim dunyanın parasını istiyorlar toshiba L10 sarj yeri kırılmıstı jakı yani servise goturmustum 100 dolar almıslardı 1.5 sene once sonra onu verip bu laptobu almıstım bu da malesef boyle oldu

yurube esaka kim tutar aslında bir psp veren olsa dusunurum

bakma açık arttırmaya girdim ama bugun dükkana bi müşteri eldi notebook getirdi çin denmi ne gelmiş klavyesi felan çince hard diski bozulmuş adama dedim abi hard disk gitmiş yensini takmamız gerek hard diskide kafa atıyodu adam dedi ne kadardır diye bizde teknik servisçi oldugumuz için fiyatları pek bilmeyiz 80 milyon felandır dedim adama adamda dediki sizin şubede notebook satılıyo diye evet dedim ne markalar var dedi katolog verdim tamam ben gidiyorum şubenize alıcam bi tane dedi bu notebookta senin olsun dedi allahım o bugun dünyalar benimdi yaw ihtiyacım yok şimdi açık arttırma işin şakası :)

ilgilenen arkadaslar cok tesekkur ederim şimdi işteyim aksam 7 8 gibi evde olucam ozamn msnden konusuruz arkadaslar bekleyin beni walla iyi bir makinayla kafa kafaya degisirim ama esaka senin teklifin ciddimisin

harici ekrana bagladım ama goruntu gelmedi yada ben beceremedim

son noktayı koyuyorum 380 ytl ye satacagım ilgilenen varsa cumartesi adrese teslim getiririm walla istanbuldan isteyen varsa 1 kurus assgıyada vermem arastırma yaptım 300 350 ytl masrafı war bilgisayarcı arkadaslar alırsa onlar için daha iyi olur iyi fiyata satarlar tamir edip. cep telefonu alıcam kendime çünkü evde masa ustu p4 1.8 makinam var ayrıca lcd monitor ve 1 yazıcı karsılıgıda verebilirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...