Jump to content

Cd Switch Sorunu

Thund3R

Recommended Posts

Mrb arkadaşlar ben kendi cd imde son aşamaya geldim ama 2.cd isterken ekrana bu şekilde gleiyor..Sanal pc den screetshot aldım ama noırmal pc yede kurdum aynı şekilde oldu..

i17899_adsz.JPG

2. Bir soruya gelince.Ben normalde driverları f_s_m nin "cddendriver" adlı programıyla yapıyorm..Peki bu driverları nlite 'ın Driver Ekleme yerinden yapsam aynı şekilde olur mu?

dediğiniz gbi o şekilde yaptım abi..Resmin oylunu yazdım ama çıkmıyor..Birde kurulumdan sonra c de oluşan bat dosyasını(cd de ayarladığım) çalıştırtırıyorm bu sefer resim geliyor.Ama cdswitchin kendi resmi geliyor

dediğiniz gbi o şekilde yaptım abi..Resmin oylunu yazdım ama çıkmıyor..Birde kurulumdan sonra c de oluşan bat dosyasını(cd de ayarladığım) çalıştırtırıyorm bu sefer resim geliyor.Ama cdswitchin kendi resmi geliyor

benimli bu şekil

FOR %%i IN (D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z) DO IF EXIST %%i:\WIN51IP.SP2 SET CDROM=%%i:

@start /wait %systemdrive%\Install\cdswitch.exe CD2 /f:WIN51IP.SP2 /d /r:%CDROM%\del.cmd/rw /p:%systemdrive%\Install\pic.JPG

yada chcg diye biş var onu decompiler ile aç içeriğini biraz değiştir (bazı yerleri türkçe yap) sadece onu çalıstır

kendısı cd çıkarır ve 2 cd ister

Tmm kardeş öle yapcam..Ama nlite ile yapmak istemem boyutunu çok küçültmesi..

Bir sorum daha wr..Tncxp driverlarında Sk8er_boi hepsini cablamış ve boyuttan kazanmış.Ben dosyaların hepsini bir kerede nasıl cab yapabilirim?

Tmm kardeş öle yapcam..Ama nlite ile yapmak istemem boyutunu çok küçültmesi..

Bir sorum daha wr..Tncxp driverlarında Sk8er_boi hepsini cablamış ve boyuttan kazanmış.Ben dosyaların hepsini bir kerede nasıl cab yapabilirim?

driverspackte hepsini 7zip ile sıkısırmıstılar tncxp'nin driverlarına göz atmadığım ıcın bısı dıyemıyecem

Evet driverpacks teki leri gördüm...Ama onlar çıkarınca Biliyorsundur 1.5 gb yapıyor..işte ayıkladım 330 mb oldu..Tncxp ye baktım 230 mb..Ayıklama güzel olmus tncxp de ama hepsini cablamışlar..Acaba ben nasıl hepsini cablarım?

Evet driverpacks teki leri gördüm...Ama onlar çıkarınca Biliyorsundur 1.5 gb yapıyor..işte ayıkladım 330 mb oldu..Tncxp ye baktım 230 mb..Ayıklama güzel olmus tncxp de ama hepsini cablamışlar..Acaba ben nasıl hepsini cablarım?

sıkıstırmadanda driverlar kuruluyor ama 7zip ile olması lazım

gene aynı ekran geliyor arkadşlar..hose_antonio nun ekranı kullanadım ama gene aynı.. :D:D Artık resimden geçtim resimgelmesede olur cdswitch in kendi resmi gelsin..Bat dosyasından resimin olduğu komutu kaldırdım gene olmadı :D:D

gene aynı ekran geliyor arkadşlar..hose_antonio nun ekranı kullanadım ama gene aynı.. :D:D Artık resimden geçtim resimgelmesede olur cdswitch in kendi resmi gelsin..Bat dosyasından resimin olduğu komutu kaldırdım gene olmadı :D:D

al bunu bi dene cdchg diye bilinen uygulamadır biraz değişik hali(türkçe yani)

otomatik cdrw çıkartır ve 2cd i ister ok

ekteki cmd dosyasınıda kendıne göre düzenlersin

http://rapidshare.com/files/68096062/dene.rar.html[/CODE]

S.a snn verdiğin script de hata war..Line 0 hatası veriyor

ben kullanıyorum bi sorun yok hata mesajı bıle almıyorum scritp bana ait değil sadece çok ufak bi kısımmı türkçe yaptım

okadar

kullan.cmd WINNT.SIF içine ekle su sekıl

[GuiRunOnce]

%systemdrive%\install\kullan.cmd

ben böyle yapıyorum bı sorun yok

Hep o siyah ekran geliyor..F_s_M nin ikon paketini kullanıyorm.Belki logon ekranındandıor dedinm logonui.ex dosyasını silip normal xp nin logonui.ex dosyasını koydum ama gene aynısı oldu

ben f_s_m arkadasın paketlerinden cd'den driver ,vista ikon, sata raid bunları kullandım bi sorun almadım

sen en iyisi autorun pro programını kullan belkı ordan yaparsın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...