Jump to content

Gears Of War (2007)

EMRA

Recommended Posts

x7'de Eksikleri Hemen Kapatıyorm Fakat Hotfile ve RapidShare'de herhangi bir sorun yok çatır çatır çalışıyor..

Edit: Eksik Parçalar Düzeltilmiştir..

EKSİK PARÇALARI EKLEDİĞİN VE İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.....

senden bir ricam daha olacak THUND3R,ben partları indirip açtıktan sonra imaj dosyasını mountladıktan sonra kurulama başlıyorum fakat oyunu bir türlü çlıştıramadım.

oyun kurulum adımlarını ve bu update1-2 klasörlerini nasil oyuna entegre edecem oyun kurlum sıralaması hakkında yardımcı olursan sevinirim.

EKSİK PARÇALARI EKLEDİĞİN VE İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.....

senden bir ricam daha olacak THUND3R,ben partları indirip açtıktan sonra imaj dosyasını mountladıktan sonra kurulama başlıyorum fakat oyunu bir türlü çlıştıramadım.

oyun kurulum adımlarını ve bu update1-2 klasörlerini nasil oyuna entegre edecem oyun kurlum sıralaması hakkında yardımcı olursan sevinirim.

İlk Başta Oyunu Kurun Hocam

* Ardından Update 1 Klasörü İçindeki Güncellemeyi Kurun

* Ardından Update 2 Klasörü İçindeki Güncellemeyi Kurun ve Oyunu Update 2 Klasörünün İçindeki Crack ile Crackleyin..

İlk Başta Oyunu Kurun Hocam

* Ardından Update 1 Klasörü İçindeki Güncellemeyi Kurun

* Ardından Update 2 Klasörü İçindeki Güncellemeyi Kurun ve Oyunu Update 2 Klasörünün İçindeki Crack ile Crackleyin..

imaj dosyasında bulunan PROGRAM FİLES ve WİNDOWS ve RAZOR1911 klasör içeriklerini oyunu kurduktan sonra kullanmam gerekiyormu ?

ayrıca update 1 içinde CRACK klasorü var update 2 içinde VİTALY isimli klasör var cevap yazında karıştırmış olmayasın...

Cevapların şimdiden tşk...

imaj dosyasında bulunan PROGRAM FİLES ve WİNDOWS ve RAZOR1911 klasör içeriklerini oyunu kurduktan sonra kullanmam gerekiyormu ?

ayrıca update 1 içinde CRACK klasorü var update 2 içinde VİTALY isimli klasör var cevap yazında karıştırmış olmayasın...

Cevapların şimdiden tşk...

Oyunu Kurduktan Sonra Program Files ve Razor Klasöründeki Kullanmanıza Gerek Yok..Ayrıca Vitality Klasöründe ki de Updateden Sonra Kuracağın Crack Mevcut..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...