Jump to content

Nod32 Antivirus Update

hose_antonio

Recommended Posts

Nod32 Antivirus v3 versiyonu forumda inndirdim fix kullanmama rağmen update yapmıyor bende manuel olarak forumda nod32 postunda verilen sitelerden birini ekledım o server üzerinden update yapıyorum

bu server ile eset firmasının update yaptığı server arasında fark varmıdır

Nod32 Antivirus v3 versiyonu forumda inndirdim fix kullanmama rağmen update yapmıyor bende manuel olarak forumda nod32 postunda verilen sitelerden birini ekledım o server üzerinden update yapıyorum

bu server ile eset firmasının update yaptığı server arasında fark varmıdır

güncelleme yapıyorsa ve bu güncelleme eset firmasının kendi kurumsal sitesinde de varsa sorun yoktur.bende bir tane pc nod32 yüklü ve manuel ayarladım.zaten uptade sekmesinde "version of virus signature database" yani veritabandaki virüslerin listesi ve karşısında da hangi sürümde olduğunu yazar.mesela şuan bende 2652 (20071111) versiyon listesinin olduğu yazıyor.bence bir sorun olmaması lazım.sendeki yazan versiyon listesini merak ettim sende ne yazıyor acaba ?

güncelleme yapıyorsa ve bu güncelleme eset firmasının kendi kurumsal sitesinde de varsa sorun yoktur.bende bir tane pc nod32 yüklü ve manuel ayarladım.zaten uptade sekmesinde "version of virus signature database" yani veritabandaki virüslerin listesi ve karşısında da hangi sürümde olduğunu yazar.mesela şuan bende 2652 (20071111) versiyon listesinin olduğu yazıyor.bence bir sorun olmaması lazım.sendeki yazan versiyon listesini merak ettim sende ne yazıyor acaba ?

2652 (20071111) aynı bende sk8er_boi kara listeye önlem için baska server deneyın demıstı

9853nod.JPG

Please register to see this content.

BU SUNUCULARI EKLE OTOMATİK Güncellemeye al gayet güzel çalısıo

kardeş sağolasın bende nodu güncellemek için kazınıyordum verdiğin sunucu adresleri işe yaradı teşekkürler

Bu netten indirip fixledigimiz Nod32 ler kisitli. Ben orjinalini satin alip kullandim. Download icin ayri bir versiyon veriyorlar. Bu verdileri programdaki update serverlari cok farkli ve tabiki tikir tikir calisyor guncellemeler. Sadece bilgi vermek istedim.

Bu netten indirip fixledigimiz Nod32 ler kisitli. Ben orjinalini satin alip kullandim. Download icin ayri bir versiyon veriyorlar. Bu verdileri programdaki update serverlari cok farkli ve tabiki tikir tikir calisyor guncellemeler. Sadece bilgi vermek istedim.

sayın donvito acaba bize o serverlerden birkaçtane örnek verebilirmisin ?

yani bizim kurmuş olduğumuz serverlerden farklı olduğunu söylemişsin sanırsam daha önce bu fixlenen nod32 kullanmışsın ve aradaki server farklarını biiyorsundur.bizde bir bakalım bu serverler nasıl serverlermiş ?

sayın donvito acaba bize o serverlerden birkaçtane örnek verebilirmisin ?

yani bizim kurmuş olduğumuz serverlerden farklı olduğunu söylemişsin sanırsam daha önce bu fixlenen nod32 kullanmışsın ve aradaki server farklarını biiyorsundur.bizde bir bakalım bu serverler nasıl serverlermiş ?

Tekrar selam. Acikcasi Nod32 bilgisarimda kurulu degildi. Bu mesaj uzerine sitesinden yeni son versiyonunu indirdim. Sunu beliteyim, ben satin aldim ve elimdeki orjinal sifre ve kullanici ismi. Bu yuzden guncellenen yeni versiyonlari ucretsiz olarak kullanabiliyorum. Herneyse, daha onceki surumlerde update serverlarini gosteriyordu. Simdi indirip kurdugum versiyonda asagida capturelerda gorundugu gibi serverlar malesef gorunmuyor. Otomatik olarak kendi secip guncelliyor. Hatta bu mesaji yazarken yeni bir guncelleme daha yapti. Anlayacaginiz elinizde orjinal nod32 varsa aninda guncelleme yapiliyor. Bu programi bir kac saat once kurdum updatesini yaptim. Simdi yeni cikan bir guncellemeyi aninda tekrar guncelledi. Parayi da bu yuzden verip satin aldim. Her kurusunu hakediyor. Bence piyasadaki en iyi antivirus programi. Senelerdir kullaniyorum ve cok memnunum. Yardimci olamadigim icin uzgunum.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...