Jump to content

Bilgisayarım ilk açılışta donup,kilitleniyor

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar benim bilgisayarım son zamanlarda şöyle bir sorun veriyor.

Bazen ilk açtığımda masaüstü geliyor ancak saatin yanında beliren internet bağlantısını gösteren ikon (modem çalışıyor ve 4 ışığıda yanıyor),kaspersky ikonu gelmiyor.öyle olduğu zaman sistem kilitlenip kalıyor.Bilgisayarı resetleyince herşey normale dönüyor.Sorun ne olabilir.Bilgi verireniz çok memnun olurum.Saygılarımla

wassago arkadaşım öncelikle ilginize teşekkür ederim.dediğinizi yaptım.ancak 1 dakika sürmedi bile.jet gibi tamamladı.bakalım zaman gösterecek.hat orad mı değil mi? Saygılarımla

arkdasim bilgisayar acildiktan sonra görevi sonlandirmayi dene ordan oturumu kapatip tekrar ac acildiginda ayni sey olmazsa burdan baslat>calistir>msconfig>baslangic bölümünden isaretli olanlari kaldir . burdan yapamazsan güvenlik modda dene ise yarar mutlaka Not: Antivirüs programinida kaldirma emi :)

wassago arkadaşım öncelikle ilginize teşekkür ederim.dediğinizi yaptım.ancak 1 dakika sürmedi bile.jet gibi tamamladı.bakalım zaman gösterecek.hat orad mı değil mi? Saygılarımla

sim arkadaşım bence en ıyı yolu kullan formatla gıtsın sanırım ps ne virus bulaşmış

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...