Jump to content

Vista Mizer 2.2.1.0

arslan178

Recommended Posts

Windows XP işletim sisteminizden memnunsunuz, fakat Windows Vista görüntüsü de çok hoşunuza gidiyor. O zaman bekleyin, sizin için bir önerimiz var: VistaMizer

VistaMizer, Windows XP işletim sisteminizin görüntüsünü öyle bir Vista'ya benzetecek ki "acaba format atıp, Vista mı kurdum diyeceksiniz"  VistaMizer, kendi sistem dosyalarını değiştirdiği için bir problemle karşılaşmanız durumunda geriye alabilme imkanını da tanıyor

Ben Kullandım Bence Süper bişi Arkadaşın Dediği Gibi Bazen Dosyaları Değiştirip Açılmıyor Ama Bende Açıkdı :closedeyes:

Link:http://www.afrikitown.com/soft/VistaMizer_2.0.0.0.exe

<!--ImageUrlBegin--><a href="http://www.ratiatum.com/img/logiciel/1701/1701.jpg" target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->1701.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

3_capture3.jpg

vista%20(2).jpg

• 3 ay sonra...

xp ye vista gorunumu vermek icin VistaMizer

Windows XP isletim sisteminizden memnunsunuz, fakat Windows Vistagörüntüsü de çok hosunuza gidiyor. O zaman bekleyin, sizin için birönerimiz var: VistaMizer

VistaMizer, Windows XP isletimsisteminizin görüntüsünü öyle bir Vista'ya benzetecek ki "acaba formatatip, Vista mi kurdum diyeceksiniz" VistaMizer, kendi sistem dosyalarini degistirdigi için bir problemlekarsilasmaniz durumunda geriye alabilme imkanini da taniyor

Full ve Türkçedir...Kendimde kullaniyorum....

vistamizer.jpg

87cc92722b.jpg

download linki :

Buradan Indirebilirsiniz:

Please register to see this content.

IÇINDEKILER

- En Son Sürüm + Vista Temasi

- Vista Sesleri

- Vista Mouse Imleçleri

- Vista Baslat Menüsü

-Vista Wallpaperlari

- Vista Açilis Ekrani

- Vista Iconlari

- vb... gibi daha birçok özellik.Kurun gözlerinize inanamayacaksiniz

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...