Jump to content

Call of Duty 4 - Modern Warfare

AthLonX2

Recommended Posts

Evet arkadaşlar bende de aynı hatayı veriyo bu oyun.Ne yapacaz bilmiyorum.Sırf bu oyun için ekran kartımı değiştirdim.Kart ati hd 2600 xt.Ama aynı sorun bende de var.Çözümü bulmaya çalışıyorum.Bulursam burayada mutlaka yazarım.

ARKADAŞIM BU HATAYI VERMESİNİN 2 SEBEBİ EKRAN KARTI YA DÜŞÜK YADA GÜNCEL DRİVERİNİ İNDİR VE KUR DirectX 9.C Yİ KURMAN GEREKİYOR 9.C OLMADAN DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR AYNI SORUN BENDE VARDI DirectX 9.C YÜKLEDİM SORUN KALKTI SENDE DENE KOLAY GELSİN

ARKADAŞIM BU HATAYI VERMESİNİN 2 SEBEBİ EKRAN KARTI YA DÜŞÜK YADA GÜNCEL DRİVERİNİ İNDİR VE KUR DirectX 9.C Yİ KURMAN GEREKİYOR 9.C OLMADAN DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR AYNI SORUN BENDE VARDI DirectX 9.C YÜKLEDİM SORUN KALKTI SENDE DENE KOLAY GELSİN

DX 9C yi nerden indireceğim. DX son güncellenmiş Kasım ayını da yukledim ama olmadı.

• 1 ay sonra...

ps min ozellıkleri: ıntel core2 duo Q6600 ankartım core 2duo asus p5n-e-s-lı ramim ddr2 sdram 2gb 512mb (2 adet) ekrankartım ıse gigabyte geforce 8600gt 512mb ddr2 ps den kaynaklandıgını sanmıyorum bu hata sadece caal of duty4 de wermedı meddle of honnor airborn dada werdı yardımcı olun nolur?! tesekkurler!

• 6 ay sonra...

ama benim kisi c.o.d4 4cd ne yapacagım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...