Jump to content

Bedava SMS gönderin

hnc

Recommended Posts

üye dışına göndermedi bende,wadja üyesi olana gönderiyor sanırım

kardeş bi degişiksiniz ha hem numarayı dogru yazmak zorunda degilsiniz dediniz bende dogeru yazmadım ne olumaz diye peki karşıdaki adamda üye ama nosunu yanlış yazdıysa nerden anlıcak karşıdakinin üye olup olmadıgını

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
arkadaşım üye oluyorsun e-mail adresine gelen aktivasyon kodunu aktifleştiriyorsun daha sonra siteye giriş yapıyorsun 'Compose' imlecinin yanında aşağı indirme tuşu var ona bas orada SMS Message ile Wadja Message karşına çıkacak SMS Message ye tıkla

Number Outside Wadja(address book):bunun altına göndereceğin numarayı(+905.......)

alta da mesajını yaz Mesaj yazarken türkçe karakter kullanmamaya dikkat et (ş,ç,ğ,ı,ö)

daha sonra da resimdeki codu sola yaz ve send tuşuna bas eğer yeşil bir tick işareti gelirse mesajın yazdığın numaraya ulaşmış demektir

iide compose yazısını bulamıorummm!!!!

solda menude "oluştur" tıklıcan

açılan menudede "sms" yada "sms plus" ı seç "kadar" yazan kısıma göndericen numarayı yazcan..altındaki kısmıda mesajını yaz gönder :)

offfffffffffffffffffff:(:D:(:) deli olcam yha oluştur falan yokk direk profilime girio ve hiç bir yerde dediklerinis yok

• 2 hafta sonra ...

avea da web sms var,1 msj ücretine günlük 20 msj atabiliyorsunuz.

vodafone da bu hak 2 tane ,gereksiz...

ben avea öğrenciden 39 kontore 5bin msj kampanyasını kullanıyorum,gayet ii :D

• 2 hafta sonra ...
solda menude "oluştur" tıklıcan

açılan menudede "sms" yada "sms plus" ı seç "kadar" yazan kısıma göndericen numarayı yazcan..altındaki kısmıda mesajını yaz gönder :)

kardeş ''sms'' mi olucak yoksa ''sms plus'' mu diycez biz?

• 5 ay sonra...

slm arkadaşlar hiç üyelik aktivasyon vs. uğraşmayın ben başka bi site tavsiye edicem size

Please register to see this content.
bu siteye giriniz.

Mobile Number: bölümüne 90xxxxxxxxxx göndereceğiniz numarayı 90 ile başlayarak yazınız.

Message: bölümüne sms nizi türkçe karekter kullanmadan yazınız.

Verify: bölümüne karekter doğrulaması yapınız.

ve send tuşuna basarak sms nizi gönderiniz kesinlikle sınırsız. üyelik aktivasyon vs. hiçbirisi yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...