Jump to content

Katılımsız XP de Vista Transformation Pack

özo
 Share

Recommended Posts

Nlite ile hazırladığım katılımsız xp cd me vista trasformation pack entegre ettim ama bu hatayı bi türlü aşamadım sebebi ne olabilir.bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum ok yazısına tıklayınca kurulum kaldığı yerden devam ediyo ama program yüklenmiyo.

Edit

Resim ekleyemedim bu sayfada izin verilmiyor diye mesaj çıkıyo

Hata mesajı :

Vista Transformation Pack has detected that there's any windows NT setup file in

D:\\I386

It's not recommend you to continue with

this please eject your windows NT CD or

move that folder to somewhere else

press OK to exit vista trasformation pack

OK

Edited by özo

• Administrator
Nlite ile hazırladığım katılımsız xp cd me vista trasformation pack entegre ettim ama bu hatayı bi türlü aşamadım sebebi ne olabilir.bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum ok yazısına tıklayınca kurulum kaldığı yerden devam ediyo ama program yüklenmiyo.

Edit

Resim ekleyemedim bu sayfada izin verilmiyor diye mesaj çıkıyo

Hata mesajı :

Vista Transformation Pack has detected that there's any windows NT setup file in

D:\\I386

It's not recommend you to continue with

this please eject your windows NT CD or

move that folder to somewhere else

press OK to exit vista trasformation pack

OK

D:\\I386 yolunu D:\I386 yapmayı dene.

Ayrıca nasıl bir xp kaynağı bu? Direk cd'yi mi gösteriyorsun?

D:\\I386 yolunu D:\I386 yapmayı dene.

Ayrıca nasıl bir xp kaynağı bu? Direk cd'yi mi gösteriyorsun?

Ne demek istediğini tam anlamadım ama

Vista transformation pack programının sessiz kurulum parametresini bulup nlite addon'u yaparak ve diğer programlarım ile XP me entegre ettim.Fakat kurarken böyle bi hata mesajı çıkıyo Ok basınca kur devam ediyo ve diğer programlarım sorunsuz yükleniyo. Diğer programları çıkarıp sadece bunu entegre yapıp denedim gene aynı mesaj ve son olarak programı katılımsız yaparak entegre ettim sonuç gene aynı

hangi vista transformation pack bu peki, windowsx sitesinden vtp7 indirdysen eğer zate sessiz kuruluma gerek duymuor o çünkü vtp6 veya vtp7 kurarken eğer kurulum dosyalarını değiştir seçeneğini seçersen windowsun kurulum dosyalarını direkt olarak değiştirior bölelikle windows kurduğundada vtp7 hazır halde yüklenior...

hangi vista transformation pack bu peki, windowsx sitesinden vtp7 indirdysen eğer zate sessiz kuruluma gerek duymuor o çünkü vtp6 veya vtp7 kurarken eğer kurulum dosyalarını değiştir seçeneğini seçersen windowsun kurulum dosyalarını direkt olarak değiştirior bölelikle windows kurduğundada vtp7 hazır halde yüklenior...

VTP 5.5 daha sade olduğu için bunu tercih ediyorum

Edit

Teşekkürler sorun sayenizde çözüldü o şekilde direk kurulum dosyalarını değiştirdiğini bilmiyordum denedim ve oldu

Edited by özo

• 4 years yıl...

kardeş ben yaptım aslında VistaMizer_2.5.2.0 ile kendisi krulumda otomatik entegre edebiliyor Nlite programı istemeden ama ben teemada birşeye dikkat ediyorum olmazsa olmazlardan oda tek tranfosrmation pack de var istediğim şey şu menü kısmının yeşil olması bunuda ir çok temada bulamıyorum Aynı resimdeki gibi sade olsun istiyorum bu benim bilgisayarın masa üstü çok cafcaflı olmasın çocuk işi gibi abartılı olmasın
[img]http://b1112.hizliresim.com/s/1/v5p0.jpg[/img]