Jump to content

Ghost 2003 sorunu

birdost_91

Recommended Posts

Slm arkadaşlar.Benim sorunum şu.Ghost 2003 ile yedek almak için gerekn ayarları yapıyorum bilgisayar reset atıyor pc dostan başlayıp ghost ekranı geliyor ama hiçbir işlem yapmıyor.Tekrar xpye de geçmiyor.xp cdsini takıp format atmaya kalksam o da olmuyor.Kur bilgisayar yapınlandırmanızı inceliyordan sonra siyah bir ekran geliyor.Geriye tek çare olarak mbrı silip daha sonra d bölümünü geri yüklemekle uğraşıp format atıyorum.Nasıl yedekleme yapabilirim?

Slm arkadaşlar.Benim sorunum şu.Ghost 2003 ile yedek almak için gerekn ayarları yapıyorum bilgisayar reset atıyor pc dostan başlayıp ghost ekranı geliyor ama hiçbir işlem yapmıyor.Tekrar xpye de geçmiyor.xp cdsini takıp format atmaya kalksam o da olmuyor.Kur bilgisayar yapınlandırmanızı inceliyordan sonra siyah bir ekran geliyor.Geriye tek çare olarak mbrı silip daha sonra d bölümünü geri yüklemekle uğraşıp format atıyorum.Nasıl yedekleme yapabilirim?

Windows 98 başlangıç cd'si ile sistemi ms-dos komutunda başlatın..

fdisk yapın

etkin bölümü ata kısmından windowsun oldugu sürücüyü etkinleştirin. bilgisayarınızı yeniden başlatın windows çalışacaktır.

ghost yeni bir partion açıyor ve oradan başlatmaya çalışıyor...

www.manisabilgisayar.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...