Jump to content

Bilgisayar Birimleri

emily

Recommended Posts

Aslında bu mb'ların gb ların yottobytların olması ve bunların yaşamımıza girmesi aslında hiçbirşey değiştirmiyor.

Bir yerdeki yazıyı okudum ve harun yahyanın sitesine girdim. Bi oraya bir buraya derken baktım Dix film diyor. Eskiden wmv idi formatları şimdi divx. Eskiden taş çatlasın 100 mb olurdu. Şimdi 600 mb

Eskiden 256 ile bağlanıyordum. Şimdi 1024. Yani daha fazla bekleyeceğim divi indirerek..

Eskdien filmi indirsen 1.2 idi. Şimdi 4.38..

Yarın süper-mega film çıkacak. Bizim dsl olacak acayip hızlı, disklerimiz olacak 80 Zettabyte..

4.38 Zettabyte film indireceğiz. Hemde 5-10 saatte

• 1 yıl yıl...
Aslında bu mb'ların gb ların yottobytların olması ve bunların yaşamımıza girmesi aslında hiçbirşey değiştirmiyor.

Bir yerdeki yazıyı okudum ve harun yahyanın sitesine girdim. Bi oraya bir buraya derken baktım Dix film diyor. Eskiden wmv idi formatları şimdi divx. Eskiden taş çatlasın 100 mb olurdu. Şimdi 600 mb

Eskiden 256 ile bağlanıyordum. Şimdi 1024. Yani daha fazla bekleyeceğim divi indirerek..

Eskdien filmi indirsen 1.2 idi. Şimdi 4.38..

Yarın süper-mega film çıkacak. Bizim dsl olacak acayip hızlı, disklerimiz olacak 80 Zettabyte..

4.38 Zettabyte film indireceğiz. Hemde 5-10 saatte

Eee düşün bakalım 10 yıl önce izlediğin video ile şimdi izlediğin video aynımı? Dağlar kadar görüntü kalitesi var. 10 yıl sonrada eminim üç boyutlu videolar izleriz artık. O dediğin yavaşlıkta donanımda gerçekleşen hızlı gelişime yazılımın ayak uyduramamasından kaynaklanıyor.

• 1 yıl yıl...

yha zaten bu birimleri bilmeyenlerin bu formda işi neki benim bildiğim burda sadece ustaların bilgi paylaşımı ve sorunlarını anlatıp çözüldüğü bir yer sanıyodum şimdi bence bu konu görüntü fazlalığı

• 2 hafta sonra ...
yha zaten bu birimleri bilmeyenlerin bu formda işi neki benim bildiğim burda sadece ustaların bilgi paylaşımı ve sorunlarını anlatıp çözüldüğü bir yer sanıyodum şimdi bence bu konu görüntü fazlalığı

dostum çırak olmadan ustalık yapan var mı herkes ilgi alanı neyse onu diğerlerinden öğrenerek bir yere gelir ustalıksa o öğrendiklerine kattıklarıyla anlasılır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...