Jump to content

Vistada Oyun Kuramıyorum

firtina591

Recommended Posts

arkadaşlar ben bu wistada oyun kuramıorum neden kaynaklanır acabaa bilginiz warmı???

wista degil vista ama bu degil sorun.

oyunlar vista uyumlu mu? bazıları sorun yaratır hangi oyunlar oldugunu yaz:)

vistada oyun problemi yok niye hemen vistada çalımıyor deniyoki problem vista directx 9 ile berberer gelmiyor directx 9 kendiniz ayrıca kumanız lazım ben şahsen 100 yakın oyun kurdum 1 veya 2 oyunda uyumluluk sorunu çıktı bunun haricinde emulatörle atari oyunu bile oynadım

birde ekran kartı driverlerini kurulum dosyasından standart bir kurulum yapmak lazım >aygıt yöneticisi>görüntü bağdaştırıcıları> şeklindeki kurulum sorun çıkarıyor setup.exe ile standart olarak kurmak lazım

benim komşu casperden pc aldı vista home basit yüklüydü ondada oyun açmıyordu vista ultimade kurdum tüm oyunlar artık rahat şekilde çalışıyor ben sana windowsunu sil demiyorum ama home basit biraz enteresan oyun açmıyor

walla arkadaşlar geçen gün bi tane cafedeyim adam yeni makina amış bizde sistem kurcaktık adam orjinal vista almış her makinaya bizde bi oyun açarken hata veryordu tabi bu bazılarında geçerli oyunun üzerinde sağ tıklıyorduk uyumlulupu düzeltiyorduk yukarıda da arkadaiın dediği gibi uyumlukla alakalı ama nfs counter gibi oyunlar oynuyordu onu da söyleyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...