Jump to content

Ekran kart öneriniz

vagrant

Recommended Posts

form kurallarını okudum umarım yanlış yere açmamışımdır

benim asus anakartım yandı bende donanım hakında pek bilgiye sahip olmadıgım için kafama göre anakart aldım Biostar 945 GZ Micro 775 SE diye benim eski ati 256 .x550 ekran kartım çalışmıyor galiba uyumsuz siz hangi ekran kartını öneriyorsunuz ana kartıma uyacak 2 aydır oyun oynuyamıyorum delirdim :huh: şimdilikden tşk ler

form kurallarını okudum umarım yanlış yere açmamışımdır

benim asus anakartım yandı bende donanım hakında pek bilgiye sahip olmadıgım için kafama göre anakart aldım Biostar 945 GZ Micro 775 SE diye benim eski ati 256 .x550 ekran kartım çalışmıyor galiba uyumsuz siz hangi ekran kartını öneriyorsunuz ana kartıma uyacak 2 aydır oyun oynuyamıyorum delirdim :huh: şimdilikden tşk ler

kaç paran var sıfır mı arıyorsun nasıl oyunlar oynuyorsun?Ayrıntı....

Kuralları okuduguna emin msin:)

ati 256 x550 piyasadaki tüm oyunları oynuyabiliyordum rahatlıkla aynı özeliklere sahip olursa güzel olur ikinci el olsada olur farketmez :huh: ati ekran kartımı verip üstüne biostar ana karta uyacak ekran kartı olursa iyi olur .. şu anlık 1oo ytl var fazla lüskde gözüm yok sadece piyasadaki tüm oyunları açsın yeter

bütceni biraz zorlarsan

XFX - 8600GTS XXX ED

ÖDÜL AVCISI

149.0000 USD + KDV

alırsın.. bu kartla oyun oynadıktan sonra oyun tanınım değişcek ayrı bir kkeyif alacakasın..

MSI - NX8500GT-TD256E

NVIDIA 8500GT 256 MB 128 BIT 450/800 MHZ KAMPANYALI ÜRÜN VAR / TEMİN EDİLEBİLİR SEPETE AT 87 USD

MSI - NX8500GT-TD256E OC

NVIDIA 8500GT 256 MB GDDR3 128 BIT 600/1200 MHZ KAMPANYALI ÜRÜN VAR / TEMİN EDİLEBİLİR SEPETE AT 97 USD

birisi fabrika overclock diğeri ocsiz.. 10$ fark var :huh: kesinlikle cok süper bir kat (550 göre coooooook ii) fiyatına göre.. dolar düştü senn fiyat aralıgında senin biostar anakart pcexpress

yok ben 2 el de alsam olur dersen gittigidiyor vs gibi ikinci el yerlerinde 60 65 ytlye bulabilceğin 6600 GT 9600 xt 9800 pro fln alabilirsin ama en iyisi temiz bi 8500 gt oc almak..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...