Jump to content

ADSL Yurt dışı çıkışları yavaşladımı

1mak1mak

Recommended Posts

Grev bitti dedik ama 2.gündür ADSL yurt dışı çıkışları çok yavaşladı sebebini bilen varmı.

Rapidshare Download yaparken sürünüyorum.

bende gayet iyi.indirme yaparken ücretsiz olan kısmında bir çok seçenek var seçeneklerin 3 ve 4 yazanlarını işaretleyerek indiriyorum.100mb lık bir veriyi 2 dakikada falan indiriyor.

bende gayet iyi.indirme yaparken ücretsiz olan kısmında bir çok seçenek var seçeneklerin 3 ve 4 yazanlarını işaretleyerek indiriyorum.100mb lık bir veriyi 2 dakikada falan indiriyor.

O ayarları (server seçimi) bende yapıyorum hepsini deniyorum iki gün öncesine kadar bende öyle indiriyordum

ama dün akşamdan beri indirme hızım aşırı yavaşladı

Bölgeselde olabilir.

sen download ve upluad hızını ölç.eğer çok yavaş indirdiğini gösteriyorsa telekomu arayıp şikayetini belirt.gerekirse gelip kendi modemlerini takıyor ve senin hızı ölçüyorlar.splitter kullanıyorsan onda da sorun olabilir.bunu anlamak için bilgisayarına gelen kablou splitterden sök bilgisayarına direk bağla yani telefonu iptal et eğer sorun aynı ise demekki bağlntılardandır.

hız testi için bu siteye gir yalnız bu sayfadan başka interneti kullanma.kolay gelsin

Please register to see this content.

sen download ve upluad hızını ölç.eğer çok yavaş indirdiğini gösteriyorsa telekomu arayıp şikayetini belirt.gerekirse gelip kendi modemlerini takıyor ve senin hızı ölçüyorlar.splitter kullanıyorsan onda da sorun olabilir.bunu anlamak için bilgisayarına gelen kablou splitterden sök bilgisayarına direk bağla yani telefonu iptal et eğer sorun aynı ise demekki bağlntılardandır.

hız testi için bu siteye gir yalnız bu sayfadan başka interneti kullanma.kolay gelsin

Please register to see this content.

Hız testi yaptım ama biliyorsunuz hız testi türkiye içi yapıyo

telekomda normal çıkıyo hız testi

Zaten ben yurt dışı çıkışları ile ilgili sordum bu yüzden.

Yurd dışı sitede hız testi yaptım hız yavaş onun için sordum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...