Jump to content

hızlı başlatı göster ikonu çıkmıyor?

savat

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar sorun şu: hızlı başlatı göster (masa üstü ikonu araç çubuğundaki) bir türlü görünmüyor araç çubuğunda...seçili olduğu halde gözükmüyor.başlat özellikler sekmesinden olmuyor..farklı bi yol var mı acaba???

sebebi ne ve nasıl çözeriz?

c:\documents and settings\bilgisaya adı\local settings dosyası gizli bir dosyadır .öncelikle gizli olma özelliğini iptal etmelisin.

Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm üzerinden gizli klasörleri göster i işaretle.Hızlı başlat sorununuz hakkında bilgim yok.

İyi geceler.Saygılarımla

Masa Üstünü Göster İconumu Kayboldu Cözüm Burda!

Başlat ---> Çalıştır ve Bunu yapıştırın---->( regsvr32 /n /i:U shell32 )

Az önce yanlışlıkla silmişim iconu Bu yolu buldum...

Bunu yapıştırıp OK dediğiniz zaman 5 sn içinde bir Tamam yazısı cıkıyor icon geri geliyor

Cloud

Crazy Narkozcu

Masa Üstünü Göster İconumu Kayboldu Cözüm Burda!

Başlat ---> Çalıştır ve Bunu yapıştırın---->( regsvr32 /n /i:U shell32 )

Az önce yanlışlıkla silmişim iconu Bu yolu buldum...

Bunu yapıştırıp OK dediğiniz zaman 5 sn içinde bir Tamam yazısı cıkıyor icon geri geliyor

Cloud

Crazy Narkozcu

sağol kardeş..bu kod sorunumu çözdü....dll hatasıymış..ama anlamadığım şey şu :ben virüslü dll leri antivirüz programıyla silmiştim( nod32)

masa üstü ikonu kaybolunca nasıl yok oldu bi türlü anlamadım...yardım için teşekkürler...

c:\documents and settings\bilgisaya adı\local settings dosyası gizli bir dosyadır .öncelikle gizli olma özelliğini iptal etmelisin.

Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm üzerinden gizli klasörleri göster i işaretle.Hızlı başlat sorununuz hakkında bilgim yok.

İyi geceler.Saygılarımla

yardım için teşekkürler yağmuradam

sağol kardeş..bu kod sorunumu çözdü....dll hatasıymış..ama anlamadığım şey şu :ben virüslü dll leri antivirüz programıyla silmiştim( nod32)

masa üstü ikonu kaybolunca nasıl yok oldu bi türlü anlamadım...yardım için teşekkürler...

yardım için teşekkürler yağmuradam

virüslü dosya olarak o dll i algılamıştır sen sil deyince de silmiştir karantina uygulasan böyle bir sorun olmazdı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...