Jump to content

iki işyeri iki kamera

astem

Recommended Posts

Yawcam ile stream yapabilecek, anlık ekran görüntüsü gönderebileceksiniz ve çektiği görüntüleri e-posta ile dilediğiniz bir e-posta adresine gönderebilceksiniz. Kısaca evinizdeki bilgisayarınız ve webcaminiz ile güvenlik kamerası yapıyoruz.. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de harekete karşı duyarlı olması ve kamera önünde belirlediğiniz bir noktada hareket algılandıgında resim çekmesidir.

Program Windows 2000, Windows XP ve Windows Vista altında sorunsuz çalışmaktadır.

Stream yapılan iç ip adresini adsl modeminizden yönlendirme yaparak internettende erişimi sağlayabilirsiniz.

En güzel özelliği ise Motion Detection yani hareket duyarlılığı. Bu özellik sayesinde webcam inizi tam bir güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Kamera önünde bir hareket algıladıgında o anki görüntünün resmini çekicektir ve dilerseniz bir ftp sunucuya, bilgisayarın diskine kaydedicektir yada size e-posta göndericektir.

http://www.yawcam.com/download.php[/CODE]

Yawcam ile stream yapabilecek, anlık ekran görüntüsü gönderebileceksiniz ve çektiği görüntüleri e-posta ile dilediğiniz bir e-posta adresine gönderebilceksiniz. Kısaca evinizdeki bilgisayarınız ve webcaminiz ile güvenlik kamerası yapıyoruz.. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de harekete karşı duyarlı olması ve kamera önünde belirlediğiniz bir noktada hareket algılandıgında resim çekmesidir.

Program Windows 2000, Windows XP ve Windows Vista altında sorunsuz çalışmaktadır.

Stream yapılan iç ip adresini adsl modeminizden yönlendirme yaparak internettende erişimi sağlayabilirsiniz.

En güzel özelliği ise Motion Detection yani hareket duyarlılığı. Bu özellik sayesinde webcam inizi tam bir güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Kamera önünde bir hareket algıladıgında o anki görüntünün resmini çekicektir ve dilerseniz bir ftp sunucuya, bilgisayarın diskine kaydedicektir yada size e-posta göndericektir.

http://www.yawcam.com/download.php[/CODE]

ben anlatamadım galiba ,şimdi vatandaşın iki işyeri var hangisinde olsa onu canlı olaral izlemek takip etmek istemekte yani 24 saat canlı ,nasıl bir proğramla bu sağlanabilir...

Merhabalar, iş yerinde DRV2000 kamera sistemi gullanıyoruz. güvenlik için. Bu kameranın Remote programıda mevcut. kuran firmayı aradım 1999 nolu portu açmamaı istediler. portu açmama rağmen kamerayı göremiyorum. bu kamera nın kullandığı port sanırım 1999 değil. adamlarda bu işe yeni başlamışlar kamerayı takmışlar, uzak izleme olmuyor diyerek bırakıp gitmişler. bu konuda yardımcı olabilecek varmı acaba? Yeni konu açmak istemedim benzeri bir konunun altına devam edeyim dedim.

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...