Jump to content

hp mi acer mi?

ja_123

Recommended Posts

Acer piyasada ucuz gözükmekle beraber dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. Bunu da çöpe atmamak gerek. Aynı özellikli HP ile arasında 200-300$ fark var. Ne diye o kadar fazla verelimki.

Ben piyasanın içinde olan birisiyim. son iki laptopum da ACER dir. Bu güne kadarda en az 10 değişik laptop kullandım. Toshiba, Packard Bell, HP Pavilion, Asus.... Gördüğüm şu ki: Paran çok ise Sony Vaio veya Toshiba Tecra sonra HP pavilion alacaksın. Aradaki 300-500$ farkı vermektense o parayı başka türlü değerlendiririm bilgisayar bana o k adar fark yaşatmayacak diyorsanız benim gibi o zaman ACER den şaşmayın.. Toshibanın Satellite serisine de para vermeyin.

Bence her halükarda ACER... Fiyat-Performans açısından...

alcaksan toshiba al kafan rahat olsun toshiba satellite satellite pro yada daha üstü paran neye yetiyorsa al derim 2 senedir nerdeyse 24 saat açık duruyo server kasa :D ... pil hala 2 saat gidiyo... taş gibi toshiba....

Ewet süper bide arıza yaptımı servisten geri almak için önce annenin gözyaşlarını silmen gerekir. toşiba servisi cok fake :)

ACER

Ama hp de müşteri memnuniyetine önem veriyor. kıytırık bi hecpim vardı hp compaq arıza yaptı 25 gün bekledim gelcek diye artık telefon ettim bana o leptopun 2 katı özellikte başka bi hp yolladılar Servis süper :) suan acer kullanıyom bozulursa bakayım bunuda görcem

Ewet süper bide arıza yaptımı servisten geri almak için önce annenin gözyaşlarını silmen gerekir. toşiba servisi cok fake :)

ACER

Ama hp de müşteri memnuniyetine önem veriyor. kıytırık bi hecpim vardı hp compaq arıza yaptı 25 gün bekledim gelcek diye artık telefon ettim bana o leptopun 2 katı özellikte başka bi hp yolladılar Servis süper :) suan acer kullanıyom bozulursa bakayım bunuda görcem

servisi pahallı orası doğru kimseyi düşürmesin servisine... hdd yükseltcektim 250 kağıt dediler 160 gb gittim 140 kağıda 160 gb aldım kendim taktım :D

bir arkadaşımın acer laptopu var laptopa bi tecavuz etmediği kaldı halada tıkır tıkır çalışıyor. Casper yada hp olsaydı şimdiye pes etmişti laptop :)

o Benim o kadar dayanıklı bı alet yapmıslarkı bu kastettıgım fızıksel boyutu kendım lehım bıle yapıyorum catır catır calısıyor

tek sorunum dwd surucusune bı bakayım neyı war dedıgımde ucurmak tı gercı o konuda Bultar ımın yardımlarını goz ardı etmek mumkun degıl denemedıgımız seyler kalmadı gıbı

dıger yazılım sorunu daha cıkarmadı anlıycagın tas gıbı ıkı arkadasıma daha aldırdım yıne alacak arkadaslarım cıkarsa sıddetle onerıyorum

fızıksel sorundan baska bı sorun daha cıkarmadı

2 seneyı de gectı gercı garantıye bı kere bıle gondermedım

kısısel kararım acer ama Bultara bı danıs sen bu aralar o da alıcak :D

belki farklı bir öneri ama ben DATRON derim. piyasada aynı özelliklerle daha ucuzu yok.chip ve pcnet te defalarca ödül kazandı. e niye böyle ,teknoslarda ve diğer mağzalarda satılmıyor rakabeti kızıştırıyor diye. ben çok memnunum. kesinlikle tavsiye ederim. ama sakın estetik bekleme. biraz kaporta bozuk.

Aman ha HP'den uzak durun hp teknik servis diye aratın bir forumlarda yada google da da görün bakalım hp neymiş ben binbir güçlükle para iadesi hakkımı aldım nihayet kurtuldum HP den Asus F3SA aldım herkese öneririm ^_^

Acer +1

ben acer aspire 5100 kullanıyorum taş gibi masallahı var. Arkadaslar servisle ugrasıp duruyorlar öyle herzaman da açık değil bilgisayarları HP ASUS vs...

bense hemen hemen tüm gün açık bırakıyorum bilgisayarı çatır çatır duruma göre işlem yapıyorum bana mısın demiyor

ayrıca HP cameraları sorunlu olabiliyor lap top da ve dediğiniz gibi HP daha bi tuzlu bence...

Yeni bir laptop almayi dusunuyorum bunun icin yardimci olur musunuz?

Bazi arkadaslarim acer var fazla memnun degiller ama hpden baya ucuz oldugu icin onu tercih ediyorlar.....Sizce

hangisi daha iyi ona gore..almayi dusunuyorum..

Dostum 6 Yaşında Yeğenim Pavilion DV9000 ekranına tekme attı yere düşürdü banamısın demiyor alet ben gödrüklerimi söylüyorum :rolleyes: Duvardan duvara gidiyor desem inanmazsınız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...