Jump to content

Windows'u sınırlama

GaZeLLe

Recommended Posts

arkadaşlar hastahanede calısıyorumda bir olay war cözemedim daha masaustundeki resim deişmiyo anlayamadım

bir resim üstüne geliyorum sag tık edip masaüstü olarak ayarla diyorum ama olmuyor

sag click diyip özellikler diyorum

2624734f6156e2013017t.JPG

duvar kagıtlarının oldugu bolum donuk bir şekilde dusunun birde gözat ve uzat komutları donuk bunu nasıl yapa bilirm yardımcı olursanız sevinirim ok

bende hastanede çalışıyorum bilgi işlem sorumlusu olarak bizim kullanıcı hesaplarımızda kapalıdır özellikle kapatıyoruz bazı bilgisayarlarda ( servisler ) sağ tıklamak bile yasaktır sadece işlemlerin gerçekleşebilmesine yetecek yetki açıktır bilgi işlem departmanında tanıdığın warsa hallettirirsin yoksa olmaz o iş çünkü hemşireler ve nöbetçi memurlar sıkıldıkça windows ayarlarını kurcalıyolar bozuluncada saat kaç olursa olsun bizi arıyolar

onun için bi cd var biliyorum babamgilin işyerlerinde de var geçen msn kuracaktım bilgi işlemden bi tane cd aldım cd nin boyutu 100 mb belki kurulumunu xp cdsi gbii aynı açılışta boot veriyorsunuz tam yazılara gelince bilgisayar res atıyor sonra açılıyor seninkide bunun gibi bişey bana göre

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...