Jump to content

Torrentturk.com Tr Girişi Kapatıldı...

KieRoN

Recommended Posts

Telekom Erişimi Engellemiş.. ;)

qweit8.jpg

Ve Sitede Erişim Kaldırmak İçin Diye Bir konu var Yazim Size :D

-----------------------------------------------------------------------

TorrentTürk'e Mahkemeyle Erişim Enlellenmiş.! [Çözümü Burda]

TorrentTürk'e Mahkemeyle Erişim Enlellenmiş.!

Ama biz de çareler tükenmez

Evet torrentturke proxy sitelerinden giren kardeşlerim. Tarayıcıya proxy girmeyi bilmeyenler için ufak bir anlatım.

IE'nin Araçlar > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarları [En aşağıda sağda] na geliyoruz.

3660adsizha0.jpg

4190adsizaiw0.jpg

Bi tane proxy sitesine giriyoruz. Veya google'a "Proxy List" yazarak da proxylere ulaşabilirsiniz. Bulduğumuz proxy'i internet explorer'e resimdeki gibi giriyoruz. Tamam deyip çıkıyoruz ve işte artık Torrenttürk'e direk tarayıcıdan normal bir şekilde girebilirsiniz.

NOT: Bulduğunuz proxy diğer sitelerde sorun çıkartabilir. Önerim; 2 tarayıcı kullanın. Ben Firefox'ta sörf yapıyorum. IE'den Torrentturk'e giriyorum :cool:

Bide O konuda Verilen Dns Ekliyim :(

proxy bağlantınızı çok yavaşlatır. en kolayı DNS'leri değiştirmek, arkadaşın verdiği 208 ile başlayan DNSler süperdir, tüm yasaklı siteler açılır onunla, bağlantınız da yavaşlamaz, download - upload da yavaşlamaz. en güzel çözümdür.

tekrar yazıyım:

dns 1 : 208.67.222.222

dns 2 : 208.67.220.220

giremeyen arkadaşlara iletmek lazım bunu.

Windows Vista'da DNS Ayarları

1- Başlat (Start) > Denetim Masası (Control Panel) > Ağ ve Paylaşım Merkezi (Network and Sharing Center) dizinindeki Durum görüntüle (View status) 'ye girilir.

2- Yerel Ağ Bağlantısı Durumu (Local Area Connection Status) görüntülenir. Ayarlar (Properties) seçilir.

3- "İnternet İletişim Kuralları Versiyon 4 (TCP/IPv4)" (Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)) seçilir ve Özellikler (Properties) butonuna tıklanır.

4- "DNS sunucu adresini otomatik olarak al" (Obtain DNS server address automatically) seçilir.

türkiye üzerinden girişler kapatıldı. DNS lerinizi değiştirip yada Anti-Ban kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Bide konuyu araştırma yapmadan açmayınız. Bu konu önceden açılmıştı....

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=44095&st=0#entry194547[/CODE]

[size=3]arkadaslar torrentturk'e giremiyorum..bilgisi olan var mı ?

[color=#FF0000][/color]

www.torrentturk.com[/size][font=Georgia][/font]

az once actıgım konu cope tasınmıs...acıklama yapan arkadas bir göz atıversin...acılıyor mu acılmıyor mu ????

arkadaslar torrentturk'e giremiyorum..bilgisi olan var mı ? www.torrentturk.com[/color] az once actıgım konu cope tasınmıs...acıklama yapan arkadas bir göz atıversin...acılıyor mu acılmıyor mu ????

bu dns numaralarını girersen açar

dns 1 : 208.67.222.222

dns 2 : 208.67.220.220

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...