Jump to content

adsl kullanıcı şifremi unuttum yardım edebilirmisiniz?

Recommended Posts

S.A beyler kolay gelsin ya ben adsl şifremi değiştirdim ama sonradan unuttum xxxxxx@ttnet olan şifremi yani 4440375 arıyorum ama bana 10 haneli kullanıcı adını gir diyor ama benim kullanıcı adım kullanıcı@ttnet yani harflerle yazılmış bunu telefonla nasıl girebilirim veya modemimin şifresini çözebilmem için bir proğram varmı şu an sorunum yok ama modemime reset atarsam geri nasıl alabilirim şifremi yardım edebilirmisiniz?

S.A beyler kolay gelsin ya ben adsl şifremi değiştirdim ama sonradan unuttum xxxxxx@ttnet olan şifremi yani 4440375 arıyorum ama bana 10 haneli kullanıcı adını gir diyor ama benim kullanıcı adım kullanıcı@ttnet yani harflerle yazılmış bunu telefonla nasıl girebilirim veya modemimin şifresini çözebilmem için bir proğram varmı şu an sorunum yok ama modemime reset atarsam geri nasıl alabilirim şifremi yardım edebilirmisiniz?

10 haneli kullanıcı numarası yani adsl hat numarasını istiyor 18** le başlayor olması lazım

hepsini denedim sizede dedim ama neyse
Please register to see this content.

Adresindeki formu doldurun. Bu form'da adsl abone numaranızı veya adsl şifrenizi yazma zorunluluğunuz yoktur

Sadece şuna dikkat edin, formu doldururken yanında kırmızı işaret bulunan alanlar zorunludur.

Siz formu ne istediğinizi açık şekilde belirterek doldurduktan sonra Telekom yetkilisi formda sizinle ne şekilde irtibat kurulmasını istediyseniz o yolla irtibat kuracak ve size yardımcı olacaktır.

.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...