Jump to content

firefox eklenti hatası

asalet_r

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

bir süredir burdaki firafox tarayıcısını kullanıyordum. Ama bir süredir bana eklenti hatası veriyor. link bağlantısısı olan bütün yazıların üstüne fare geldiği zaman eklenti eksik-indir falan diyor. Eklentiyi indir dediğimde de blinmeyen eklenti- el ile kur faslına geçiypr. oysa bu göstermi yapacak flash, shockwave, java falan var. en son ne yaptım da bu böyle oldu bir bilsem oan göre düzeltecem ama onu da bulamıyoru. internetten en yeni sürümü indiriyorum yine olmuyor.

yardımlarınız için teşekkürler

adszzk7.jpg

Merhaba arkadaşlar

bir süredir burdaki firafox tarayıcısını kullanıyordum. Ama bir süredir bana eklenti hatası veriyor. link bağlantısısı olan bütün yazıların üstüne fare geldiği zaman eklenti eksik-indir falan diyor. Eklentiyi indir dediğimde de blinmeyen eklenti- el ile kur faslına geçiypr. oysa bu göstermi yapacak flash, shockwave, java falan var. en son ne yaptım da bu böyle oldu bir bilsem oan göre düzeltecem ama onu da bulamıyoru. internetten en yeni sürümü indiriyorum yine olmuyor.

C:\Documents and Settings\......\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\......default\extensions[/CODE]

[b]Çalışmıyan eklentileri el ile sil ve daha sonra istediğin eklentileri yalnızca Firefox sitesinden indir kur!

Kolay gelsin..[/b]

Şöyle yap son sürümünü indir önce.

1.Firefox u normal şekilde kaldır.

2.Windows ta arama yap Mozilla yazıp arama yap.Ve adındamozilla yazan klasörleri sil.3 yada 4 klasör bulunacaktır.Bunları sil.

Sonra registry de

ve hkey local machine de mozilla ait kayıtları da sil.Software içinde olanları(mozilla.org ve mozillaplugins kayıtlarını)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\mozilla.org] ve [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins] yolunu takip et.

Unutma sadece klasör sileceksiniz.Sonra normal yüklemenizi yapınız.ve gerekli eklentileri yükleyiniz.Kolay gelsin.Saygılarımla

Browster programını veya eklentisini kaldır. Bildiğim kadarıyla firefox 1.5 sürümünde çalışıyor. Şu andaki firefox sürümlerini çökertiyor!

Kolay gelsin.

benimde firefoxla başım dertte 9 adet eklenti kullanıyorum önceden 17 tane vardı ama firefox göçüyor kapanıyor pc kapatıyordu size(jameeL/Boom) göre hangi eklentileri kullanmalıyım

benimde firefoxla başım dertte 9 adet eklenti kullanıyorum önceden 17 tane vardı ama firefox göçüyor kapanıyor pc kapatıyordu size(jameeL/Boom) göre hangi eklentileri kullanmalıyım

Fazla eklenti firefox 'u kasar senin için gerekli ve pratik olanları kur vede kullan derim. Gereksizlere hiç dokunmasan iyi olur.

Saygılarımla

Merhaba arkadaşlar

adszzk7.jpg

Selam arkadaş. Aynı sorun bendede vardı, ben "Başlat>>tüm proğramlar>>mozilla frafox>>güvenli kip tıkla açılan pencerede bütün eklentileri kaldır seçeneğini aktif hale getir. sorun çözülür.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...