Jump to content

Opera Flash Player Eklentisi

zorrodx

Recommended Posts

arkadaşlar opera (1.25 son vers.)tarayıcısını kullanıyorum daha önceki versiyonlardada ayni problemi yaşadım herhangi bir internet sayfasını açtığımda flash player eklentisini yükle uyarısı veriyor.yüklemek istediğimde adobe sitesinden otomatik olarak indiriyorum ama kuramıyorum yüklenemiyor acaba sadece bendemi yoksa başka opera kullanıcılarında da bu sorun varmı yada bilen bir arkadaş yardımcı olabilirmi.***?

Bilgisyarınızda firefox yüklümü.eğer yüklü ise firefox u açıp oradan flash playeri yüklediğinizde opera içinde yüklemiş olursunuz.eğer

firefox yoksa o zaman google den opera için flash player eklentisi yazıp arama yapın.ve kurun.sanırım sorununuz halloacaktır.Saygılarımla

Eğer hala opera aynı hatayı veriyorsa alın bunu indirip kurunuz.Sorun kalmayacaktır.İndirme adresi:

Please register to see this content.

Bilgisyarınızda firefox yüklümü.eğer yüklü ise firefox u açıp oradan flash playeri yüklediğinizde opera içinde yüklemiş olursunuz.eğer

firefox yoksa o zaman google den opera için flash player eklentisi yazıp arama yapın.ve kurun.sanırım sorununuz halloacaktır.Saygılarımla

Eğer hala opera aynı hatayı veriyorsa alın bunu indirip kurunuz.Sorun kalmayacaktır.İndirme adresi:

Please register to see this content.

yağmuradam ilginiz için çok tesekkür ederim. sorunum halledildi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...