Jump to content

Format Atacam C: Yi Silersem Bolunmemeiş Alan ....

zadi01

Recommended Posts

ARKADAŞLAR BEN FORMAT ATACAM TNCXP Yİ KURACAM BENİM HDD C VE D İKİ BOLUMDEN OLUŞUYOR FORMAT SIRASINDA C Yİ SİLİP YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURACAM DAHA ONCE HİÇ BOLUNMEMEİŞ ALAN YOKTU YANİ DEMEK İSTEDİĞİM EĞER C =>Yİ SİLERSEM =>''BÖLÜNMEMİŞ ALANDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURMAK İÇİN ''<= SEÇENEĞİ GOZUKECEK Mİ C Yİ SİLDİKTEN SONRA YOKSA BENDEN D : YE FORMAT ATMAMAIMI İSTEYECEK YARDIMILARINIZ İÇİN TEŞEKUR EDERİM

İŞALLA ANLATABİLMİŞİMDİR . SAOLUN

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

ARKADAŞLAR BEN FORMAT ATACAM TNCXP Yİ KURACAM BENİM HDD C VE D İKİ BOLUMDEN OLUŞUYOR FORMAT SIRASINDA C Yİ SİLİP YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURACAM DAHA ONCE HİÇ BOLUNMEMEİŞ ALAN YOKTU YANİ DEMEK İSTEDİĞİM EĞER C =>Yİ SİLERSEM =>''BÖLÜNMEMİŞ ALANDA YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURMAK İÇİN ''<= SEÇENEĞİ GOZUKECEK Mİ C Yİ SİLDİKTEN SONRA YOKSA BENDEN D : YE FORMAT ATMAMAIMI İSTEYECEK YARDIMILARINIZ İÇİN TEŞEKUR EDERİM

Kardeş formata başladığın zaman kopyalama işlemleri bittikten sonra C seçili olarak gelecek ve Windows'u nereye kurmak istediğini soracak eğer direk C üzerine kurmak istersen ENTER diyip devam edeceksin. Yada C yi orda söylediklerini yaparak silip ham hale getireceksin bu haldeyken bölümlenmemiş alanda bölüm oluşturmak için diye seçenekler var kurulum sana yardım edecektir.Daha sonra senin eski C de iki bölüm oluştur ve nereye kurmak istiyorsan orayı seçerek ENTER deyip kuruluma geç. Bilmem anlatabildim mi?

VALLA YENİ FORMATTAN ÇIKTIM ARKADAŞLAR MALESEF OLMADI SAĞLİK OLSUN TMM C SİLDİM BOLUNMEMEŞ ALAN DA OLUŞTU. BOLUNMEMİŞ ALANDA YENİ BOLUM OLUŞTURACAM DEDİM YÖN TUŞLARI İŞLEW GORMEDİ ÇIT ÇIKMADI **** TUŞLARDAN YENİ BÖLÜM İÇİN YÖN TUŞALRINI KULANARAK BOUTU SEÇİN DİYODU YÖN TUŞLARI İŞLEWF GORMEDİ .. ):

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

kardes senin harddskin 2 bölümden oluşuyo anladıım kadarıyla. sen hangi bölüme format atarsan sadece o bölüm silinir .anlatabilmişimdir inş.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...