Jump to content

Elektoroniksıgara 210 Ytl -sıfır- Garantili

mahoni

Recommended Posts

Elektronik Sıgara satışım Başlamıstır. Tedarikçim Direk İtlahatcı firmadır.

paket içeriği

2 ad sıgara mekanızması (2. bir kartus takarsanız 2 sıgaranız olur yani)

5 ad kartus

1 ad sarj cihazı

Orjinal paketinde Sıfır ve Garantilidir.

Kredi Kartına 3 taksit yapılır.

İrtibat: ****@*****.com

Toplu alımla için Fiyat Alınız.

Normal sıgara ile E-sıgara karsılaştırması

http://www.youtube.com/v/A2EcIM2bWxg&rel=1[/CODE]

(vidyodaki telefon numarasında üç yüz kusur ytl bu 1:1 boyda olanı)

(hepsiburada.com da da aynı sıgara 310 ytl)

hocam ben medikal firma sahibiyim zaetn sağlık ürünü namına cok sey satıyorum ama zayıflama kemeriymiş sıgara bandıymıs onları hiç gündeme satımadım. bunu tasıma sebebim sıgara içenler aceba bırakır mı? cünki bantlara ve benzeri ürünlere nazaran daha etkili oldugu kanısındayım..

keske insanlar sıgara kullanmasa da gerçekten böle ürünlkere gerek olmsa asr i saadet dostum sana katılıyorum bu konuda..

• 2 hafta sonra ...
Yasaklanmadimi ßu?

Dünya üzerinde bu ürünü satmaya yetkili tek firma RUYAN'dır. Diğer firmalar tamamen çinden kaçak veya illegal yollarla elde ettikleri ürünleri satmaktadırlar. Ruyan A.Ş. Bu ürünü üretmek için tek yetkili kuruluş ve aynı zamanda patent sahibi kuruluştur.

Ruyan A.Ş. haricinde tüm firmalar Türkiye'de yasaklıdır.

Sebebi ise Ruyan Yetkililerince açıklandı.

Ruyan üretimi sigaralar üst üste 16 çekişe izin vermiyor, kendisini 30-45 Dk arası kilitliyor.Ama diğer sigaralarda % 90 arıza meydana geliyor ve garanti dışı kalıyor. ( Telif veya Ticaret Bakanlığı izni olmadığı için Garanti belgeleri geçerliliğini yitirmiş durumdadır.)

Şimdi diyeceksiniz ki, nereden biliyorsun bunları :rolleyes:

Bir E.Sigara satan firmaya web sitesi hazırladık. Aynı zamanda bağlı bulunduğum firma, Marka Patent ve ISO belgelerinde yetkili bir firmadır. O sebeple biraz araştırma yeterli oldu.

Saygılar.

Not : Ruyan A.Ş. ile bir bağlantım yoktur.Sadece bilgi vermek için eklemiş bulunuyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...