Jump to content

Windows Live Messenger İçin Vista Skin'ı

Recommended Posts

Boyutu 1.2 MB.Alttaki linkten indirebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım : Öncelikle skin'ı indirin.Sonra eğer Msn açıksa kapatın (komple kapatın - sağ alttada olmasın).

Daha sonra indirdiğiniz rar'lı dosyanın içinden skin dosyasını çıkartın ve bu skin dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne yapıştırın.Sorulan soruya evet deyin.

Artık Msn'i açabilirsiniz.Ve karşınızda yeni bir görünüm.

rvr5cm2.jpg

1gz6.jpg

44fffferesn4.jpg

http://rapidshare.de/files/34248408/msgsres_By_Rietveld.rar.html[/CODE]

[color=#FF0000][b]Not [/b] :[/color] [b]bu skin sadece 8.0.812 sürümü içindir[/b]

• 2 ay sonra...

Please register to see this content.

Download:

http://www.4shared.com/file/6282104/99268672/Vista_Live_Messenger_RC_themeartorg.html[/CODE]

Msnden çıkış yapın ve indirdiğiniz .dll dosyasını kopyalayarak C:\Program Files\MSN Messenger içerisine yapıştırın. Orjinal .dll Yedegini Alın. Her İhtimale Karsı.

Pardon Hocam Sifreyi Unutmusum.

Rar Sifresi : vlm

• 2 ay sonra...

Versions: Windows Live Messenger wlm 8.0.0792 and 8.0.0812

First unzip the file you downloaded. Copy msgsres.dll from the unzipped file.

Paste that file over the file in the main Windows Live Messenger directory (standard: C:/Program Files/MSN Messenger).

1.4 mb

VistaThemeMSN-SignOn.png

VistaThemeMSN-MainWindow.png

Orjinal .dll Yedegini Alın. Her İhtimale Karsı.

Pardon Hocam Sifreyi Unutmusum.

Rar Sifresi : vlm

Ben kurdum ama kişi durum listesini açmadı . bazı menülere ulaşamadım discovery ve plus yüklü ondanmıdır bilemem. Genede elinize sağlık . hepte vista ... ı ıh ! renk olsun biraz diye düşündüm hemde

• Administrator
uzun zaman oldu vereli fakat yeni bir not düştüm bu skin 8.0.812 sürümü ile uyumludur diye :rolleyes:

O sürümü için kurmuştum zaten kafeye. Müşteriler kişi ekleyememekten ve bazen listeyi görünyüleyemememkten şikayetçiler.

O sürümü için kurmuştum zaten kafeye. Müşteriler kişi ekleyememekten ve bazen listeyi görünyüleyemememkten şikayetçiler.

ben sürekli bu skini kullanıyorum sırf bu skin yüzünden 8,1 e geçmedim bende herhangi bir problem yok 8,1 de denemiştim görünüm bozulmuştu o yüzden 8.0.812 ye gre i döndüm

Boyutu 1.2 MB.Alttaki linkten indirebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım : Öncelikle skin'ı indirin.Sonra eğer Msn açıksa kapatın (komple kapatın - sağ alttada olmasın).

Daha sonra indirdiğiniz rar'lı dosyanın içinden skin dosyasını çıkartın ve bu skin dosyasını C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne yapıştırın.Sorulan soruya evet deyin.

Artık Msn'i açabilirsiniz.Ve karşınızda yeni bir görünüm.

http://rapidshare.de/files/34248408/msgsres_By_Rietveld.rar.html[/CODE]

[color=#FF0000][b]Not [/b] :[/color] [b]bu skin sadece 8.0.812 sürümü içindir[/b]

Walla arkadaşın verdiği skin çalışıyor sohbet ekranında yan tarafta "Durum" yerlri war konuşma yerinde bile messenger durumunuzu değiştirebiliyorsunuz ben şu anda kullanıyorum ve çok memnunum :rolleyes::D:D

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...