Jump to content

Hepsiburada.com Haksız Kazanç Sağlıyor

Floyd

Recommended Posts

bu tür sorunlar genellikle bankalardan kaynaklanıyor. bende benzer bi sorun yaşadım. satın aldığım ürün stoklarında kalmadığından sipariş iptal oldu ancak para kredi kartında gözükmüyordu. şirket yetkililerini aradık banka dediler bankayı aradık faks çektik falan ve hallettik 2 aydan fazla bir zamanda :D

Kendisine güvenen bir firma ...web sayfasında iletişim bölümüne telefon numaralarınıda yazar.

Alın size irtibat : 0 216 6331000

Aynı şirket çalışanı olarak artık hepsi buradacomdan iğrenir oldum...

Her siparişimde problem yaşadım.

1:Stoklu çalışmadıkları için ..web sayfalarındaki bilgiler güncel değil.sizden siparişi alıyorlar..başlıyorlar ürünü nerde

en ucuza bulabiliriz diye aramaya.. Sen paranı yatırıyorsun . onlar arıyorlar bulamazlarsada .. başlıyor yazışmalar..

2:ilk problemim arkadaşınkine benzedi ... aldığım ürünü beğenmedim geri iade ettim...iadem kabul edildi , ama

paramı geri ödemediler ...1 hafta geçmesine rağmen geri ödeme yapılmadı.. irtibat telefonuda olmadığı için

muhatap bulamıyorsun .maillerede de cevap alamıyorum. En sonunda binadan yetkili birinne şikayetim

sonucanda bana geri döndüler muhasabe programında takılı kaldığı bildirildi.

3:samsung e 250 telefon siparişim oldu...web sayfasında süper hızlı gönderi diye not düşmüşler..

telefon piyasanın en çok satılan ve her dükkanda olan bir ürün ..ve (ct pz dahil) 6 gün sonra geldi.

4 kingston ram aldım....ramin üzerindeki emniyet bantı yırtık yani kullanımış...o kadar mail yazmama rağmen ...hayır

efendim taşıma esnasında yırtılmıştır dediler ve kapattılar.

en son sipraişimden sonra tövbe dedim bakalım ne olcak.. ha birde kargo payı almıyorlarmı deli oluyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...