Jump to content

izlediğimiz videoları download etmeye gerek yok!

byaxi19
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

firefox kendine göre kodluyor ama yeri
"C:\Documents and Settings\ADD\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\******.default\Cache"
amma velakin firefox buradaki dosyaları kullanıyor ve kilitliyor, kopyalayamıyorsun. Programdan çıkınca da hemen siliniyor.

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...
  • 3 ay sonra...

win7 de google chrome:

[quote]C:\Kullanıcılar\KULLANICI ADINIZ\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache[/quote]

dosyaların uzantısı yok ama birlikte aç diyerek herhangi bir video programıyla açabilirsiniz
gizli klasörleri açmayı unutmayın

Konu tekrar hortlamış :) Bende şunu sorayım gerçi daha önce bununla ilgili konu açmıştım! Windows 8'le gelen IE10'da bu konuda bahsedildiği şekilde artık videolar bulunmuyor maalesef! İşin ilginç kısmı nereye sakladığını da bulamadım! O kadar sistem gizli dosyalarını açmama rağmen ve aratmama rağmen yok!! Mesela en bilinen youtube dosyalarını bile temp dosyasında ya da başka bir yerde bulamıyorum! :( Bilen varsa söylerse çok sevinirim :)

[quote name='f0TrAp' timestamp='1348497003' post='1243085']
bilinen bir bilgiydi gene de sağol.peki bunu mozilla da nasıl yapabiliriz?
[/quote]

[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]"C:\Documents and Settings\ADD\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\******.default\Cache"[/font][/color]
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]amma velakin firefox buradaki dosyaları kullanıyor ve kilitliyor, kopyalayamıyorsun. Programdan çıkınca da hemen siliniyor. [/font][/color]

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...