Jump to content

Ağ Bağlatıları Kayboldu

ul@$

Recommended Posts

Selam arkadaslar oncelikle arama yaptim fakat bununla ilgili tam bir bilgiye ulasamadim sorunum su bir masaustu birde laptopum var modemim masaustune bagli ve ondan nete girebiliyorum digeride laptopum ethernet kablosunu modeme takip internete giriyordum fakat artik giremiyorum baslattan ag baglantilarina baktim orasi bom bos yani hicbirsey yok sadece soldaki menuler yeni baglanti olustur filan sistem geri yuklemede yapilamiyor henuz 2 hafta once format atildi bu ag baglantilarinin kaybolmasi neden kaynaklanir ve ethernetle internete tekrar girebilmem icin hangi ayarları yapmalıyım? simdiden tesekkurler...

isletim sistemi: xp

laptop: acer

modem: airties

ama sanirim xpden kaynaklaniyor :D

Laptopunuzun saatinin yanında ağ bağlantısı simgesi geliyor mu.Şunu bir deneyin aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcıları kısmında ethernet sarı simgeli mi?eğer öyleyse ana kart cd nizde internet ile ilgili bir kısım vardır.CD nizi takın ve aygıt yöneticinizi açın vesarı simgeli kısma geliniz.ve sağ tıklayıp güncelleştir deyip cd nizi gösteriniz.olmazsa yine haber ediniz.Saygılarımla

baslattan ag baglantilarina baktim orasi bom bos

isletim sistemi: xp

laptop: acer

modem: airties

ama sanirim xpden kaynaklaniyor :D

orası zaten normalde boş yan taraftaki ağ bağlantılarını görüntüleye basarmısın belki devre dışı bırakmışsınızdır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...